Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csatlakozik valaki hozzám...

Csatlakozik valaki hozzám szeretnék fogyni 25kg-ot legalább, de valahogy biztatás nélkűl nem megy jó lenne, ha lenne akivel együtt csinálnánk és talán jobban betudnánk tartani a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Szia(sztok)!

Szeretnék én is csatlakozni és remélem hamarosan mindegyikünk a sikereiről fog itt "dicsekedni".

Április 13-án kezdtük el a párommal (talán így könnyebb lesz) a 90 naposat és bízom benne , hogy végig tudjuk csinálni. (páromnak kicsit magas a vérnyomása, jó volna neki is leadni egy 10-est) Én legalább 25 kg-ot szeretnék fogyni, ha több lesz az még jobb.

Sajna a terhesség alatt felszedett kilók rajtam maradtak, és akkora probléma volt egy tavaszi kabát vásárlása, hogy ez most betette a kaput... Elhatároztam, hogy muszáj fogynom mert ez így nem mehet tovább. Évekkel ezelőtt már egyszer leadtam 25 kg-ot, azt mondtam ha akkor sikerült, most is fog. Ja és a 90 naposat akkor is kipróbáltam és mikor már nehezen mentek a kilók lefelé (már lelassult a fogyás), akkor az utolsó 6-ot ezzel a módszerrel sikrült 6 hét alatt. Kedves kérdező és mindenki más, aki épp fogyózik kívánom, hogy sikeres legyen velem együtt! Aki csinálja az azért számoljon be időközönként, hogy milyen eredményei vannak.:) Sok erőt és kitartást kívánok! Jelentkezni fogok! Cilu

2011. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
örülök Cilu,hogy csatlakozól és kívánom énis ,hogy ahányan itt vagyunk és fogyni akarunk mindenkinek sikerüljön elérnie a kívánt súlyát.
2011. ápr. 22. 14:28
 13/21 anonim válasza:
Én a 9.napnál járok a 90napos ..........76.20 kg ról kezdtem,s most 70kg-nál járok.Természetesen szívesen támogatlak,mert tudom,hogy úgy még erősebb az ember.Én lefotóztattam magam bikiniben,s az a háttérkép a gépemen.Na ez is sok erőt ad!!!!!!!!
2011. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! öröm olvasni, hogy mások haladnak.. Én épp elkeseredtem ma, de így titeket olvasva kicsit talán erőre kapok újból.. Sajnos a húsvéti nagy családi evéstől nem bírtam távol tartani magam..
2011. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
én is szeretnék csatlakozni,s szintén 25 kg-t lefogyni:)sok sikert mindenkinek!
2011. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hello mindenkinek! Na vannak már eredmények valakinél? 3 hete kezdtük el a fogyit, a párom 5 én 3 kg-ot adtam le eddig... Kitartóan folytatjuk! Minden jót : Cilu
2011. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
heló Cilu!én most megálltam 1kg-nál mert nem tudtam megállni húsvétkor ,hogy ne egyek de most látva lelkesedésed megint erőre kapok.köszI!
2011. máj. 4. 22:13
 18/21 anonim válasza:

Akkor hajrá... Amúgy húsvétkor mi is elcsábultunk egy picit, mert azért vendégségben nehéz azt mondani, hogy bocsi, de ma gyümölcsnap van.:) Meg a kisfiamnak is akkor volt a szülinapja...torta és egyéb finomságok...

Ennyi szerintem belefér, ha utána folytatja az ember onnan, ahol abbahagyta. Kitartás!!!!! C.

2011. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
nekem 5 kell még az 55-ig, 10 már megvan. másfél évvel szülés után, szeptembertől megyek vissza melózni, muszáj formába lendülni. én is a sokkolós megoldást alkalmazom, nyaktól térdig fotó, ki a hűtőre, élni sincs kedvem, nemhogy enni. heti 3* sport, ebből 2 futás, egy itthoni Réka, kevesebb kaja, a gyerek miatt úgyis egészséges kajákat kell csinálnom, pont a legjobbkor:) este már nem eszek (1-2 beiktatott lazább estét leszámítva:) ).
2011. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Tart még a fogyó? Nem nagyon jelentkezik senki azt látom. Végig csináltam a 90 naposat és úgy döntöttem tovább folytatom. 12 kg sikerült leadni és nagggggyon jól érzem magam tőle. Sok sikert minden próbálkozónak! Cilu
2011. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!