Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve velem...

Valakinek van kedve velem együtt fogyni? Elég sokat kell fogynom, legalább 35öt, többi info lent!

Figyelt kérdés

19 vagyok, 164 cm, és kb. 95 kg, 60 lenne nekem az álomsúly. Mozgásnak a futást választottam, és beiratkoztam újra a táncedzésekre. És radikálisan változtatok az étrendemen, mert elég egészségtelenül étkezem.


Szóval olyanokat keresek, aki hasonló mennyiséget szeretne leadni, illetve tippeket is szívesen elfogadok :)


Köszi mindenkinek.


2011. aug. 16. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én is szívesen beszélgetnék erről valakivel
2011. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mik a paramétereid, hasonló mint nekem? szívesen beszélgetek mással is erről, de főleg hasonló cipőben járókat keresek :) írd meg hogy te milyen vagy, mit szeretnél stb :)
2011. aug. 16. 19:15
 3/21 anonim ***** válasza:
én 22L vagyok, a magasságom annyi mint neked, de nekem az álomsúly az 52kg, és 10kg választ el tőle, de már régebben fogytam kicsivel több mint 15kg-ot erre a súlyra
2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én 18 éves vagyok és 160 cm-hez 95 kg :S :(

Én is nemrég kezdtem el a fogyit, csak nálam az a probléma h iszonyat lassan kezd el lemenni rólam a kg. Tuti kell minimum 3-4 hét mire valami elkezdődik nálam. És persze a kitartásom sem jó... Én mozgásnak a futást nem tudom vállalni, eleve tesin is fel vagyok belőle mentve, mert szívzörejem van, meg köhögőgörcsöt kapok tőle ..., táncolni sem tudok, így hasprés, lábemelések és 45 perces Norbi torna, eddig most ennyi... Amúgy szedem a Hoodia P57-et múlt csütörtök óta, eddig még csak annyit észlelek, h tényleg nem vagyok éhes szinte egész nap.

Ma ezt ettem:

Reggeli: 3 tojásból rántotta(+bele egy kis sajt), paradicsommal (kenyeret nem eszek hozzá, próbálom szinte teljesen kiiktatni, bár nem tudom akkor mit viszek majd suliba...)

Ebéd eltolódott fél 3-ra, ettem egy kis húslevest (nem sok tészta és egy fél répának a fele volt benne, több lé)

És vacsorára most csak 1 banánt ettem.

Én már megelégednék ha 70 kg lennék, de előbb a 85-80 at kéne elérni valahogy...

2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már "csak" 7 kilótól kéne megszabadulnom. Én szívesen csatlakozom hozzád (hozzátok).
2011. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
57%

Szia!


Én szívesen beszélgetnék sostársakkal. 165 cm magyas vagyok és 95 kg mostmár, 100-ról kezdtem és 4 hét alatt sikerült fogynom 5 kilót. Naponta egysze eszem és akkor azt amit szeretnét, és annyit a mennyit szeretnék. Aztán este körülbelül 600-1000 lépést teszek meg taposógéppel.

2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
175cm 71kg 60kg az álomsúly
2011. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

kérdező voltál/mész dietetikus hoz?


mit mennyit eszel,mozogsz?

2011. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzátok,igaz én kb162cm vagyok és 66kg.Minimum 10kg-t szeretnék leadni.

24/L

2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Ragaszkodsz a futáshoz? Válassz nagyon jó cipőt, és ne betonon csináld, mert az ízületeket kímélni kell. Talán jobb is lenne a gyorsgyaloglás.

Nekem nagyon bevált a t.rbó diéta. Lényege, hogy ne éhezzen a szervezeted, azt iszod étkezés helyett. Mellé szigorúan tilos bármit enni, mert akkor hizlal.

Javaslom még, hogy teljesen zárd ki a kenyérféléket, legalább jó darabig.

A vacsorát is felejtsd el, ha nagyon éhes vagy akkor sovány kefírt, vagy túrót söpörj be.

Kitartást kívánok! Megéri!

2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!