Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni vágyók, van kedvetek...

Fogyni vágyók, van kedvetek együtt fogyni?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen egyedül nem tudok nekiállni. Jó lenne valaki(k)vel együtt. Bíztatni egymást, praktikákat megosztani, versenyezni, beszélgetni...

Van kedvetek?


2011. ápr. 5. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Akinek egyedül nem megy, annak párban sem fog. Majd együtt fogtok lógni, mellézabálni, és nyugtatjátok egymást, hogy a kövér emberek bizony mennyire boldogok.


Egyedül állj neki, és magadat biztasd. Ha lemész egy konditerembe még motiváció is lesz, ha meglátsz egy-két keményen edző embert.


Praktikák meg nincsenek, jól kitalált étrend van, és kemény edzés.

2011. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.freefordum.hu/fogyikor
2011. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
freeforum
2011. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igaz, amit első írt. ha állandóan motiváló tényezőt keresel majd és nem elég az, hogy magad ösztönözd, akkor könnyen jönnek majd a kifogások, pl. most nem ér rá a partner, akkor én sem megyek, pedig a napi elfoglaltságok miatt egy-egy közös edzést összeegyeztetni legalább annyi idő, mint végigcsinálni.


jobb párban edzeni, mert húzzátok egymást előre ez igaz, de nagyon jó, ha megszokod, hogy egyedül is elboldogulsz (ezt tapasztalatból mondom),

2011. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de ha nem elég motiváció, hogy amit a tükörben látsz nem tetszik, akkor semmi se lesz elég.
2011. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem...
2011. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerintem meg menne! Együtt mindig jobb. Egyedül elkeseredik az ember könnyedén...


Micsoda ötlet!


BENNE VAGYOK!


20 éves 120 Kg vagyok és kell egy segítő!


Hogy érjük el egymást?

2011. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

01.02 érdekes elmélet, hogy ha veszünk két embert, akiknek egyedül nincs elég kitartásuk, akkor ha ketten összeállnak, már lesz... hmmm :D :D :D


Ne haragudj, de ez b@romság. Ha egyedül nem megy, párban sem fog. 100-ból 99-szer így van.


Persze próbálkozni lehet.

Főleg úgy nem megy, ha vak vezet világtalant, és egyik embernek sincs semmi fogalma a helyes diéta fogalmáról.

2011. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jajaja mindig vannak Trollok akik csak oltogatnak de segíteni szándékukban sem áll...
2011. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát ebből se lesz semmi... azt hittem felkeresel, de nem. Akkor minek a kérdés?
2011. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!