Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 15 éves vagyok,130 kió, és az...

15 éves vagyok,130 kió, és az lenne a kérdés, hogy mennyit tudnék leadni maximum, természetesen emberi körülmények között, a nyár alatt, ami sacc/kb.90 nap?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
diéta kell testsúlykg 2,5gr fehérje és 2gr ch napi 6-7 étkezésre elosztva plusz mellé 4-5 liter folyadék és napi 1 óra aerob edzés (bicikli,kocogás) plusz heti 3-4 súlyzós edzés sem ártana.
2011. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 170 cm és 73 kg vagyok és 11 éves:( Én is leszeretnék fogyni!
2011. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ami nálad célravezető lehet az a következő:


3óránként egyél,sose egyél annyit,hogy jól lakj, de ne is maradj utána éhes. Igyál sok folyadékot. Ételek közül, amit szerintem egyél :hal,fehérhúsok, zöldségek, gyümölcsök, ha kenyeret eszel azt ne este tedd,és inkább teljeskiörlésűt, ehetsz még túrót, tojást. De nyugodtan megeheted az otthoni ebédet is, csak mértékkel, és odafigyeléssel, pl főzelékhez ne egyél kenyeret, húshoz inkább zöldségköretet egyél ha lehet. Cukros üdítőket teljesen iktasd ki, mentes ásványvíz a legjobb szerintem, idővel hozzászoksz majd. Édességeket csak egy-egy alkalommal egyél, ha mégis kívánod egyél meg egy almát..


Írok neked egy étrendet, ami az gondolom,hogy neked jó lehet, azt ne felejtsd el,hogy nem eshetsz át a ló túloldalára,ezért csak fokozatosan csökkentheted az adagokat:


Reggeli: két szelet teljes kiörlésű tosztrozskenyér, 3 szelet csirkemellsonka, egy közepes paradicsom


Tízórai: teljeskiörlésű zsemle, csirkemellsonka, uborka,1 alma


Ebéd: egy tál zöldsgéleves, egy nagyobb szelet csirkemell-zöldsalátával


Uzsonna: 1 banán és egy alma


Vacsora: 2 főttojás, 10dkg csirkemellsonka,valamilyen gyümölcs



Sok sikert!

2011. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!