Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keresem, aki azt írta, hogy...

Keresem, aki azt írta, hogy napi ötször eszik. (90 napos alatt) Mikor és mit?

Figyelt kérdés
Csak azt tudom, hogy öt étkezést írt. Sajnos nem találom a rengeteg megválaszolt kérdés között. Köszi !
2009. márc. 8. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni napi 5x enni mert nem leszel annyira éhes.

a 90 napost is csináltam igaz hülyeségnek tartom de talán így lehet.


pl fehérje napon, reggelire uyge gyümölcs aztán tizóraira egy light joghurt, aztán ebédre hús, aztán uzsira egy 2 szelet sonka, aztán vacsi.

2009. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Bár nem írtam de és is 5x eszem egy nap a 90 naposban.

Reggeli: gyümölcs általában banán a gyomrom miatt

Tízórai: gyümölcs lehet bármi

12-kor kávézom

Ebéd: A napnak megfelelően

Uzsonna:Pár valami a napnak megfelelően( fehérje nap 2 szelet sajt, keményítőnap valamilyen párolt zöldség, Szénhidrát egy csoki vagy pár db keksz)

Vacsora: a napnak megfelelően.

Nem régóta csinálom ma van az 5-dik napom de eddig 2kg lement.

Üdv. Sok sikert

2009. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

első: ha hülyeségnek tartod, minek csinálod???



én írtam pár heylre, nem biztos, hogy engem keresel.

Két reggelit tartok, egy ebédet, egy uzsonnát és egy vacsit.

A reggelim gyümölcs, az első általában csak folyadék: tea meg gyűmölcslé, a második nagyon nagyon ritkán egy fél banán (szeletelek mindent gyümölcssalátának), néha alma de főleg citrusok.

Az ebédem épp a napnak megfelelő. Iskolába ételtartóban viszek, vagy még reggel megveszem. Egyedül keményítőnapon főtt étel (általában rizottó), fehérjén marha párizsi egy zsömlével és mondjuk juhtúróval.

Az uzsonnám (olyan 3 órakor, délben van az ebédem) főtt kaja, épp a napnak megfelelő (pl. egy egyszerű rántotta/ami éppen otthon van húsos kaja fehérjenapra; párolt/sült zöldségek keményítőre; spagetti szénhidrátra; gyümölcssaláta gyümölcsnapra)

Este csak 6 előtt eszem, valami könnyű hideg kaját (fokhagymás piritós mondjuk csak nekem könnyű:D)

2009. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszke mindenkinek !
2009. márc. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!