Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 1,5-2 órát töltök a...

Ha heti 1,5-2 órát töltök a konditerembe naponta ötször, és fele annyit eszem, mint eddig (egészségesebben), akkor mennyi idő alatt sikerül kb 10kg-t lefogynom?

Figyelt kérdés
November közepére mindenképpen jó lenne valamennyit. :) Már egy hete ezt csinálom, ma este állok mérlegre, eddig mennyi sikerült. :)
2011. okt. 8. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ó..., nagyon hülyén fogalmaztam :S Szóval, egy héten 5x 1,5-2 órát töltök konditeremben.
2011. okt. 8. 17:55
 2/8 A kérdező kommentje:
160cm/70kg/17/L
2011. okt. 8. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinálsz a konditeremben. Egyébként ennyi edzés szerintem túl sok. Egy hónap alatt 2-4 kiló fogyás az egészséges.
2011. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát taposok, bicajozok, hasprés, csipőre 10kilóval oldalra dőlés, tárogató, lábizmosító... Mindig taposóval kezdek és azzal fejezem be. :)
2011. okt. 8. 18:12
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha így folytatnám, akkor szerinted mennyi idő lenne? :)
2011. okt. 8. 18:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek ott lenni, olyan jól érzem magam, kikapcsol teljesen. Ráadásul az önbizalmam is nőtt. :) Ja, étvágycsökkentő maté teát iszom.
2011. okt. 8. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

nem sokat... mert ehhez zabálni kell, hogy bírjad huzamosabb ideig! vagy nagyon gyatrán csinálod a feladatokat és csak magadat áltatod.

ennyit azok sportolnak, akik évek óta ilyen életmódot folytatnak már, de ők már nem kérnének ilyen tanácsokat...

sajnos nem tudsz gyorsan (hipersebességgel) hatásos eredményt elérni, viszont ha még sokáig erőlteted magadat, komoly eséllyel lesz sérved (pláne akkor, ha 1-2 hónap hajtás után drasztikusan csökkented a mozgásmennyiséget) és nagyon megterheled az izületeidet, amiket nem hagysz pihenni ennyi edzéssel

hogy választ is adjak a kérdésre: 10kg 2 hónap alatt óriási eredmény, de a lényeg a diétán van és az egészséges táplálkozáson

november közepére a 6kg tartós fogyás elérhető, de ha a 10kilónál megállsz, akkor januárra vissza is jön majd a fele, az szinte tuti

fokozatosan kell átszoktatni magad egy másik életmódra, úgy, hogy azt hosszú távon is tudd tartani. én 50kg-t fogytam 1 év alatt, és az én tapasztalatom az, hogy nem igazán az edzésen múlik, hanem az étrenden. persze heti 3-4x 1 óra könnyed mozgás sokat segít, de gondolj bele, hogy 1 óra normális futás nem éget el annyi kalóriát, mint amennyit pusztán a diétával fogyni tudsz 1 nap: aki pedig minden nap tud 1 órát futni gond nélkül, az általában nem izgul sem az alakján sem a súlyán.

ha ennyit szeretnel kondizni, akkor konzultalj egy szemelyi edzovel, mert megeri

olvass el sok kerdest a temaban a gyk-n, altalaban mindenhol helyes valaszokat adnak fogyokuraval kapcsolatban

2011. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amugy ezzel nem értek egyet h aki napi egy orát tud futni az nem foglalkozik az alakjával. nyár eleje ota futok ha nemis naponta de 2-3 naponta egy orát(igy van rá időm) ehezképest igyis 100kg vagyok és ez nem izom...persze rengeteget eszek tudom h ezen kéne változtatni és repülnének le a kilok de imádok főzni meg enni. főleg sütit de bármit.ezért a napi szerintem bőven 4000kcal mellé ez kb arra elég meg a heti 1-2 ora falabda h tartsam a sulyom...
2011. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!