Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a diétás menükben ajánlott húsféléket? Talán enélkül nem is sikeres egy fogyókúra?

Figyelt kérdés
Nem eszem húst kiskoromtól fogva,nem szeretem az ízét.Viszont szinte minden menüsorban szerepel husi...
2009. máj. 20. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
De lehet fogyni, csak nehezebb, mert aki fogyózik az inkább ugye több húst eszik, hogy ne szénhidrátos dolgokat egyen. Én is pl. több csirkemellet eszek meg mondjuk ebédre, mert nem eszek hozzá köretet. Szerintem nálad annyi, hogy elhagyod a kenyérféléket, és zöldségget, salátát eszel helyette. Nálad a rizs, meg a krumpli szerintem maradhat. Próbáld ki, aztán ha nem fogysz, hagyd el ezeket is. Rengeteg zöldségből lehet finom fogyókúrás kaját enni. Nézelődj a neten, biztos van fent sok recept!
2009. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna, mert ugyanebben a helyzetben vagyok mint Te. Szó szerint.

Én ilyenkor sajtot szoktam enni (akár rántva), vagy szójás dolgokat, hisz a lényeg gondolom a fehérjén van.

Egyébként semmi extra diétát nem követek. Így, hogy vegetáriánus vagyok, azért nincs olyan nagy gáz... csak azok a fránya édességek ne lennének.

Mozogj sokat és egyél kevesebbet. Válaszd a teljes kiőrlésű cuccokat, fehér rizs helyett a barnát és így tovább :)

Sok sikert és kitartást!

Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2009. máj. 21. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!