Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elkezdeném a 90 napos diétát,...

Elkezdeném a 90 napos diétát, valaki csinálja velem?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy belevágok, hátha kibírom, de egyedül nem menne. Ha van vki, aki szintén most szánta rá magát, az írjon már nekem privibe és együtt megcsináljuk .
2011. máj. 8. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj suliban kajálni, így nem tudnám megoldani hogy pontosan betartsam, viszont június 3-tól én is el akarom kezdeni.
2011. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pont most voltam fent a mindmegette.hu-n ott van egy olyan ahol minden nap naplot vezethetsz és segitséget kaphatsz a többiektöl.Mivel nekem még nem biztos hogy jövö héten kezdem csak azt tudom javasolni menj fel a forumra ott nagyon sokat segitenek a többiek mikor elfáradsz és megtorpanás elött vagy.
2011. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bobherceg válasza:
Szia,én ma gondoltam magamban,hogy holnap szeretnem elkezdeni.:)ha gondolod írj:pufi9604@hotmail.com;)nekem is nagy segitseg lenne,ha nem egyedül kėne csinálnom;)
2011. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)))
2011. máj. 9. 11:00
 5/9 anonim válasza:
szia! én éppen ma kezdtem el... :) ha gondolod írj üzenetet! 18L
2011. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia én 5 napja csinálom és ha gondolod csatlakozhatsz hozzám én bírom és mindent pontosan be tartok én nagyon szeretnék fogyni.
2011. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is el szeretném végre kezdeni,csak egyedül nekem sem megy :)
2011. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én holnap akarom ((: ha gondolod írj nekem is privit :D
2011. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Esme.avantgarde válasza:

Ma van a második napom, ha valaki hasonlófele jár, írhat, már ha szeretne...

(esme1914 @ live.it)

18L

2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!