Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Érdemes elkezdenem a 90 napos...

Érdemes elkezdenem a 90 napos diétát ha csak 5 kilót szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

90 nap, azaz 3 hónap alatt akarnál 5 kilót leadni? szerintem nem kell ehhez annyi idő.

Nincs semmi különleges ebben a diétában. Csupán közben sokkal jobban figyelsz a táplálkozásodra.

Ezt egy általános diétával ( kevesebb kcal bevitele, szénhidrát csökkentése, vagy délelőttre koncentrálása, mozgás, egészséges ételek, minél több zöldség ) is elérheted, talán egy hónap alatt is. Pontos időintervallumot nem tudok mondani, mivel csak ennyi a felesleged, és az hogy milyen ütemben fogysz függ étkezéstől, mozgástól is.

2009. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

nem 90 ven napig csinalnam,csak pár napi amig lemegy.olvastam hogy sokan nem csinaljak végig.

2009. ápr. 8. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Kitartással és rendszerességgel sima diétával is lemegy.

( Nem akartam támadni, hogy logika sincs ebben, a lényege hogy odafigyelsz)

2009. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amint megvan a -5kg és vissza térsz ahoz a kajához amit diéta elött ettél akkor visszafog jönni könyen az az 5kg csak szolok
2009. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 5 kiló feleslegem volt, és mégis elkezdtem a diétát. Le is adtam azt az 5 kilót, de 2 hónap alatt. A 3. hát után indult el a fogyás. Akinek kevesebb a feleslege, anakk nehezebben indul meg, de ez sztem nyílvánvaló.
2009. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt akkor menne le 5kiló, ha lenne kb 15kg felesleged... Ha csak 5kg van, akkor annak kell 2-3hónap, hogy ne ugorjon vissza! Szerintem belekezdhetsz a 90naposba, de biztos, hogy nem lesz egyszerű és gyors ledobni azt a pár kilót(ezek a legnehezebbek:( )
2009. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 maundrel ***** válasza:
szerintem ne kezd el ezt a fogyókúrát ha csak 5 kiló felesleged van, próbálj vmi mást. ezt nem lehet úgy csinálni hogy addig csinálod amíg le nem adod az 5 kilót, mert ha nem csinálod végig a 90 napot, akkor, ha szerencsés vagy csak azt az 5 kilót hízod vissza, de én ismerek olyat aki a 3 szorosát szedte vissza :S Szóval szerintem keress vmi más diétát, ami rövidebb ideig tart. :)
2009. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
90napos agybajt sesem szabad elkezdeni
2009. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már többször csináltam a 90 napost. Rajtam kb. 7-8 kg felesleg volt. Az első 2-4 hét alatt ebből simán leadtam 5 kilót. Ezután megállt a fogyás és nem vártam meg, hogy újra beinduljon. Most megint elkezdem, de megpróbálom végigcsinálni.
2009. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!