Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Érdemes elkezdenem a 90napos...

Érdemes elkezdenem a 90napos diétát?

Figyelt kérdés

Mennyit lehet ennyi idő alatt fogyni?

A problémám, hogy nem eszek húst... :S max szalámit, meg virslit ( de nagy nehezen )... gyümölcsök közül csak a banánt és az almát szeretem...


Aki elkezdte és befejezte az mennyi idő alatt hízta vissza? vagy hogyan tartottátok meg a súlyotokat?


Tudnátok adni linket a 90napos diétáról? Mikor mit lehetne enni... stb...


2009. febr. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem érdemes elkezdeni, hogy mennyit fogysz, az attól is függ, hogy mennyi a súlyfelesleg. Akinek több az valószínű többet és látványosabb lesz a fogyás, aki csak pár kilót az nem biztos, hogy úgy fog fogyni, mint a nagyobb súlyú.

Nekem 20 kg feleslegem volt sajna  Ma tartok a 20. napnál és már 6 kg lement. remélem célt érek és kitartó leszek. Eddig nem esett nehezemre ez a fajta fogyókúra.

2009. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ja azt nem írtam, hogy én a barátnőmön látom aki 22 kg. fogyott ettől a diétától és több mint két éve egy deka nem jött vissza neki, igaz nem is tért vissza a teljes régi életviteléhez.
2009. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akinek nem sok súlyfeleslege van, vagyis azért látszik a fenéken, combon, csípőn, akkor az hiába kezdi el, nem fog szép csinos lenni? Csak ha több, mint 10kg felesleg van rajta?
2009. febr. 25. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Am köszi, h írtál! :)
2009. febr. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!