Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezt most hogy értsem?

Ezt most hogy értsem?

Figyelt kérdés
90 napos diéta szénhidrátnap most vacsorára megkénne ennem 2-3 kis kalácsot és még fagyit is és egy szelet csokit? Egy szelet az menny? Egy táblából egy csík? VACSORA: Két kisebb szelet torta vagy 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, és 1 szelet étcsokoládé. (mert ezt egy kicsit soknak találom) És még azt kérdezném hogyha hétfön elvileg gyümölcs napom lenne de az osztállyal elmegyünk bográcsozni (kötelező) és ha azt a napot nem tartom be tehát eszek ugy mint a többiek akkor az egész előző hetem ugrott? köszönöm a válaszokat előre is.
2011. máj. 10. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
mi lenne, ha édességzabálás helyett tartanál egy normális étrendet és sportolnál?
2011. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha kicsit is belegondolsz,ne adj Isten utánaolvasnál a test működésének,vagy a diéta szabályainak nem kérdeznél ilyesmit.

A diéta a szénhidrát csökkentésére a kalóriadeficitre épül,főleg este felé nem ajánlatos ch-t enni.

Ha testzsírt szeretnél leadni,akkor válts diétát,olyanra ami a fehérjére épül.

2011. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Ekkora hulyeseget!!!Ne vacsorazz. Eleg egyszeru.Es mennj el bogracsozni a tobbiekkel es egyel 2 kanallal a kajabol.Igy nem kell felned hogy meghizol.
2011. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz.
2011. máj. 11. 17:48
 5/8 anonim válasza:
Hát én estére nem tanácsolom ezeket. Este ehetsz fehérjét, de csak fehérjét. Én nem tudom mi van ebbe a 90 napos diétába de szerintem jobban jársz, ha annyit csinálsz hogy kihagyod az étkezésből a LISZTET és a CUKROT,és tornázol,mozogsz mindennap... vagy másnap.. Ennyi! Hidd el sokkal jobb!
2011. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én is csinálom a diétát, és én nem szoktam ezt a tortás dolgot betartani... Ez csak azoknak szól akiknek nagyon hiányzik az édesség! Nézd meg a mindmegette.hu-n hogy miket lehet enni. És nem, nem baj ha most akor mást eszel. Kiesik egy gyümölcsnap és kész. Csináld úgy, hogy akkor szénhidrátnap, fehérje nap, aztán keményítő és mehet tovább. De arra azért figyelj, hogy ne egyél sok kenyeret és ne fehér kenyeret!!!!!!!!! Mármint a bográcsozáson:D. Egyél félbarnát. És amúgy ne egyél olyan sokat és akkor nem gáz! Meg még csinálsz pár felülést és akkor még jobban is állsz. Ebben a diétában pont az a jó, hogy hosszú, ezért nem baj, ha egy nap kiesik, vagy másképp alakul! (legalábbis szerintem.) Sok sikert!
2011. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még tartsd meg a gyüminapot holnap, ne akard megúszni az az egésznek a lényege és a legjobb nap!!!
2011. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond ha néha lazítassz.Én is most lazítottam és én 4napot,mert családostúl wellness napokat töltöttünk el,és jókat ettünk.Hazajöttem tartottam mindjárt egy gyümölcsnapot és egy víznapot,és folytattam tovább a kúrát.Sok sikert és ne add fel mert jó.Én két hónapja csinálom és 10kiló ment le.
2011. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!