Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Normális, hogy 2 hete csinálom...

Normális, hogy 2 hete csinálom a diétát, holnap lesz a 2. gyümölcsnapom, és még csak 1 kilót fogytam?

Figyelt kérdés

Be fog indulni a fogyás?

Mozgok mellette, biciklizek, meg a városban is sétálni szoktam, és a diéta mellett még figyelek a kalória bevitelre is, ami egy oldal szerint 722.32 kcal-t kell bevinnem heti 1 kg fogyáshoz, és ezt be is tartom.

Miért nem megy le több? Vagy még ne aggódjak?


2009. máj. 31. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
attól is függ mennyiről indulsz. Én alapból azt gondolom, hogy kell 2 hét mire beindul igazán.Bár nekem meglepetésemre már 7 nap után lement 1,9 kilo. De szigorúan betartok mindent.persze az is lehet, hogy egy idő után meg stagnálni fog. Ne aggódj majd beindul. Azt is hallottam vkitől ,hogy neki az első egy hónapban ment le kilo a másodikba semmi a harmadikban megint megindul. Szóval ne add fel. KITARTÁS! ;) én is az elején vagyok ez a 7ik napom. Neked mik a terveid? hány kilo? nekem 72,2 ről minusz 10-15kilo
2009. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bárhogy is számolom, ha Neked holnap lesz a 2. gyümölcsnapod, akkor még csak ma egy hete kezdted el a kúrát. Ebben az esetben egy hét alatt egy kiló sztem reális. Ne legyél türelmetlen, ez az ütem így pont jó. Én egy hét alatt 3-at fogytam, de majd három számjegyről indultam, gondolom, Te nem vagy ennyi. Semmiképp se aggódj, menni fog, ha nem bűnözöl és a kellő mozgás és folyadékfogyasztás meg lesz.
2009. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én 70 kilóról indultam, 10 kilót akarok fogyni a 164 centis magasságomhoz képest. Az elején bűnöztem, meg ma megettem egy doboz toffifee-t, amit nem kellett volna. Egyébként nem szoktam bűnözni. Folyadékból mostanság 2 litert iszok, meg heti 2-3 alkalommal szobabiciklizem nem nagy intenzitással, de én kifáradok.

Amúgy 2. válaszoló, tényleg, jól számolod, 1 hete kezdtem:) Csak ugye most vagyok a 2. ismétlésnél:)

Szóval akkor sikerülhet lefogynom?

Mert a kalóriaszámolást is betartom. Az segít a diéta közben gyorsabban fogyni?

2009. máj. 31. 14:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Hm, szóval egy hete csinálod, az elején bűnöztél, meg ma is az egy doboz bonbonnal, ami sztem kb. 12-15 db-ból állt. Azt írod, egyébként nem szoktál bűnözni. Számolj csak, a diéta legalább 14 hétig tart a víznapokkal együtt. Ha Te csak heti kétszer fogsz bűnözni, az legalább 24 alkalmat jelent. Hidd el, csak jót akarok Neked, ha nem fogsz annyit fogyni, mint amennyit szeretnél, a végén lelkiismeret furdalásod lesz a bűnözések miatt, hogy ha rendesen betartottad volna, többet fogysz. Én a 90 nap alatt egyszer bűnöztem, akkor is véletlenül, illetve max. úgy, hogy a napnak megfelelően valamivel nagyobb adagot ettem a kelleténél. Utána aztán furdalt a lelkiismeret.

Tudom, hogy nehéz megállni, de lényegében ehetsz majdnem mindent, csak nem mindennap. Ha többször nem fogsz elcsábulni, sztem lemegy az a tíz kiló, de akkor nem csak akarnod kell, hanem tenned is kell érte, még ha nehezen is megy. A végén büszke és elégedett leszel magadra, amikor majd dicsérik kitartásod és alakodat!

2009. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dejó!! :) (első vagyok) hasonlóak vagyunk bár te jobban állsz mert én 162cmhez vagyok ill voltam 72,2 mert most 70,3 .:) több voltam, és nem bűnöztem. Kivéve tegnap este kisült a friss pogácsa és megettem egyet ;) 3 cmes átmérője volt :) nem nagy. És én nem vizet iszok, hanem teszek bele citromlevet. Azt olvastam szinten tart, he nem is fogyaszt legalább ne hízzask és még szereetemis :) Sok sikert.
2009. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ha tényleg egy hete csinálod és az oldal egy hét alatt igér 1 kilót, amennyit te fogytál, akkor hol itt a probléma?


nekem 9 kilót sikerült 4 hónap alatt leadnom, egy hónapig semmi cukor, a kávénál volt ez elég nehéz, de mostanra már hozzászoktam, jobban ízlik a kávé cukor nélkül.

egy hónap alatt semmi cukor, utána már néha-néha ettem csokit de csak nap közben.

én csak annyit csináltam, hogy 6 után nem ettem egy falatot sem, legfeljebb ha éhen akartam halni akkor egy joghurtot. Emellé persze mozogtam is, mert mozgás nélkül nem ér semmit.

A kilók megindulnak majd lefelé, nagyjából a 6.-8. hét környékén! Addig legfőképp vizet fogsz veszíteni. Kitartás!

2009. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de az minden, csak nem fogyókúra, ahol egy hét alatt bevág az ember egy teljes doboz bonbont!

Ne kezdj bele ebbe, ha nem bírod ki. Nem aggódni kell, tartani magad ahhoz, amit egyébként magadtól vállaltál. Ilyen egyszerű. Csinálj inkább másfajta kúrát, ami közelebb áll hozzád, de azt tartsd is be.

2 liter folyadék egyébként ÉPPEN CSAK elég.

Különben pedig, ha javasolhatom, inkább hosszú távon válts életmódot, minthogy idétlen és betarthatatlannak érzett fogyókúrákkal szenvedsz. Mert egy életmódváltásba, ha olyan, még a nasi is belefér. Nem gyötröd magad, mégis eredményeket érsz el. Nem egy hét alatt vagy néhány hét alatt, mert az röhejes. Hanem mondjuk egy életen át. Mert gondolom, nem az a célod, hogy amit leadsz, azt pár hónap múlva újabb kilókkal megpakolva ismét magadon lásd.

2009. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Én már próbáltam mindent, és ezt is magam határoztam el. Nem bűnözök többet, és ezt könnyebb betartani mint a saját magam diétáját. Egyébként lehet, hogy neked 2 liter épp hogy elég, de én eddig fél litert ittam egy nap. Szóval nekem ez már nagy haladás.
2009. máj. 31. 15:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy bűnözöl, hanem a mennyiségén. Ha nagyon kívánsz vmi édeset, egyél meg egy vagy két kocka csokit, vagy egy kisebb süti felét. És ha lehet ezeket is délelőtt. Az egy doboz bonbon az nagyon sok. Azzal simán el lehet szúrni több nap diétáját. Tehát néha bűnözz, csak ne mértéktelenül.
2009. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: finom voltam a bűnözéssel kapcsolatban. Ahogy előttem is írták: MÉRTÉK! Ha elhatározol valamit és egy hét után már egy teli doboz bonbon felett ülsz, mégis, mit vársz?

Rendben. Símogasd meg buksi fejed, nagyszerű jellem vagy. Fogyókúrázol. Vagy mi.

Az a nem normális, hogy azt írod a kérdésedben, két hete csinálod a diétát és csak egy kilót fogytál. Aztán rövid úton kiderül, hogy nem is két hete, csupán egy hete, de még az egy hét is túlzás, mert egy egész doboz bonbont megettél közben. Belegondoltál már ebbe? A 722 Kcal-ban, amire figyelsz, hol foglal helyett az a bonbon?

2009. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!