Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha egy hete kezdtem a 90...

Ha egy hete kezdtem a 90 napos diétát és ma lett volna gyümölcsnapom de helyette csirkehúst ettem krumplival akkor az egész előző hetemet elszurtam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ez a 90napos sz@r vér idióta balek barmoknak van kitalálva!

felejtsétek már el!!!!

2011. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
nem eszem csirke húst krumplival te szerencsét len és ha nem használok vesszőt mi közöd hozzá te nem tudsz olvasni mert csak vesszővel és ponttal tudod el olvasni ilyen barmot és nem vagyok tudatlan rendszergazda vagyok és talán többet tudok mint te ja és nem vagyok kíváncsi a válaszodra.
2011. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Az, hogy rendszergazda vagy, még nem bizonyítja, hogy tudatlan vagy vagy sem. Tény, hogy egy értelmes ember felfogja, hogy az íráskép egy tükör a személyiséghez, és mielőtt kiadok a kezemből pár sort, átnézem kétszer, nehogy beégjek egy "dupla esszes" lesz-szel, valamint az igekötők különírásával, stb.


Egyébként a kérdezőnek: Az, hogy eddig csináltad a diétát, már segített. Azzal, hogy bűnöztél, nem fog visszamenni az a pár kiló amit eddig leadtál. Nem válik semmissé a diéta és a koplalás. Csupán megtörted a rendet, és megint kell egy kis idő, míg visszaszoksz. Pláne ha teleetted magad, és kitágítottad a gyomrodat, ami egy hét alatt összeszűkült. Mert akkor megint szenvedni fogsz az éhségtől. Én nálam legalábbis így van. Egy hete csinálom, és már annyira összeszűkült a gyomrom, h egy-két pizzaszelettel megtelek, és nem kívánok mást. Hozzáteszem, hogy nem vagyok duci: 56 kiló vagyok és átlagos magas. A barátom kezdte el, és szolidalitásból tartom be én is. Ártani nem árthat, és legalább egy csomó gyümölcsöt meg zöldséget eszek. Nyári bikini szezon előtt jól jön. :)

2011. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A rendszergazdát megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem!
2011. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Már az is sokat számit ha minden nap ugyan akkor eszel pl reggeli 8 óra ebéd 12 óra vacsora 18 óra mindig és garantálom hogy fogyni fogsz nem sokat de olyan 2-3 kg bíztosan !
2011. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Már el nézést kérek, de nem én voltam a hibás.A "rendszergazda" én csak egy tanácsot adtam,és belém kötött

az az illető,persze hogy meg védem magam. Szerintem senki

sem hagyná magát,és a az utolsó válaszolónak igaza van, ha így eszel az jó lesz.

2011. jún. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!