Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tud jó kajaötleteket...

Ki tud jó kajaötleteket keményítő-napra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ma keményítő napom volt! Petrezselymes krumplit ettem + rizst meg uborkát... :) Jó nagy tányérral szedtem :D


Egyébként a www.mindmegette.hu oldalon találsz jó pár ötletet! :)

2009. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor csináltam olyat, hogy beleraktam egy tepsibe krumplit karikázva, hasábot is, mexikói vegyest, kukoricát, hagymát, fokhagymát kicsit, gombát, kis vajjal meglocsoltam és be a sütőbe. Delikáttal, sóval ízesítettem.
2009. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen rizottó jó, én múltkor zöldbabosat csináltam.

Ehetsz még lecsót, gombapörköltet, zöldséglevest, hagymás paprikát, kukoricalevest, mindenféle salátákat...szóval elég nagy a választék.

2009. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez negyon bejön: nyers krumpli és hagyma karikára, pici olaj, víz, só, bors, ítelízesítő, petrezselyem. A petrezselyemből a szárított is jó. Összekeverem, sütőben fólia alatt megpárolom.
2009. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. márc. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!