Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Zsibbad a bal karom. Mitől lehet?

Cho-CoLatte kérdése:

Zsibbad a bal karom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Reggel óta zsibbad a karom, először csak a kisujjam, 11 óra körülre már a gyűrűs és most délutánra már a középső ujjam is kezd zsibbadni. A könyökömnél mintha becsípődött volna egy idegszál, kicsit fáj is. Mostanra kb a karom fele van lezsibbadva. Mozgatni tudom. Egyik ismerősöm aztmondta alagút szindróma. Szerintetek? Mit cisnáljak vele? Merjem masszírozni? Köszi! 18/L
2011. máj. 19. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
90 nap alatt teljesen le fog(gy)sz zsibbadni.
2011. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenne egy érdekes felvetésem. Mi lenne, ha megmutatnád egy orvosnak?
2011. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a kérdést miért a 90napos diétánál tetted fel.Az tuti,hogy nem a 90napos diétától zsibbad a karod.Háziorvos ad beutalót a rheumatológiára vagy az orthopédiára.Lehet ideggyulladás is,de nem akarok találgatni,ezt egy szakembernek kell látnia.Jobbulást.
2011. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem tegnap délután óta zsibbad a bal karomon a mutatóujjam,de nem terjedt tovább,csak az ujjbegy. Sokat játszottam tegnap a gépen,és a mutatóujjam használtam egész idő alatt. Előtte nem volt ez.

Lehet hogy Te is csináltál valamit amire már nem is emlékszel. Majd elmúlik.

2011. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lóri Filth válasza:
túl sokat maszturbálsz
2011. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!