Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a karom bicepsze...

Miért zsibbad a karom bicepszezéskor?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja edzem, de az utóbbi időben bicepszezéskor a bal kezemben mintha pattanna valami, és egy pillanatra le is zsibbad.. Olyan, mintha enyhe áramütés lenne. Először azt hittem sok neki a heti 2 alkalom, de 1 alkalmas edzésnél is csinálja. Valami idegi dolog, vagy mi lehet??
2011. okt. 28. 15:57
 1/3 dirtboy ***** válasza:

jaja valami ínszalag lehet gondolom olyan érzés mint mikor be ütöm valahová a könyököm és lezsibbad.

hogy valakinek ilyen van bicepszezés közben olyanról még nem hallottam úgy hogy nem tudok rá mit mondani.

nézesd meg egy orvossal,ő hátha beküld röntgenre aztán ott tuti kiderül mi a helyzet,de lehet hogy már az orvos tudni fogja mit kell tenni.

2011. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen.próbálj változtatni a súlyzó fogásán,a gyakorlat végzésén.én amikor lassabban emeltem,és kifelébb fordítottam az alkarom,akkor nem jelentkezett.
2011. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképp kipróbálom, ha meg nem változik, akkor orvos.. Azért ha még van valakinek ötlete, szívesen veszem!
2011. okt. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!