Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon kötelező a 3...

Szénhidrátnapon kötelező a 3 cikk csoki (ét), de nem jó ha egy sport szeletet eszek meg helyette?

Figyelt kérdés
És pudingot lehet enni vacsorára?(bolti) mert abba tej van amit fehérjenapon lehet enne,és cukor amit szénhidrátnapkor..akkor semelyik napon sem?
2011. máj. 21. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:
enni*
2011. máj. 21. 14:00
 2/3 anonim válasza:

A csoki azért van, hogy aki nem bírja édesség nélkül, annak egy kis könnyebbség legyen. Nem baj, ha sport szeletet eszel, de azért nem XXl-est... Egy kicsit. :D

És szerintem hagyd a pudingot... Mos komolyan fehérjenapon annyi mindent lehet enni, szerintem azt könnyen ki lehet bírni.

Sok siekrt kívánok! Szia

2011. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért írtam,h kötelező mert az olvastam mindenhol,és hogy mert abba kakóbab van és olyan ami szüksége van a szervezetnek. esetleg azt nem tudja valaki hogy kenyeret szénhidrátnapon lehet-e enni vagy csak fehérje..?
2011. máj. 22. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!