Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit a 90 napos diéta folyamán?...

Mit a 90 napos diéta folyamán? Ha pedig délbe eszek egyfajta kaját, kötelező azt ennem este is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oda a 100 %-os dolgokért és az ásványvíztől fáj a gyomrom.Mit ihatok még ezen kivűl,ami oltja a szomjam?A másik pl.1-2. napon ha ebédeltem rendesen amit lehetett,kötelező ugyanazt ennem amit délben,vagy ehetek mást is ami megengedett???Tegnap volt az első napom.Ettem délben tojást és este is.Lehetett volna tojás helyett mást enni?Mert Jobb lenne ha nem csak 4 naponta válogathatna az ember.
2009. márc. 28. 06:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia , próbáld ki a teákat (natúr cukor nélkül) zöldtea/kamilla/ menta éne ezeket iszom.Ma van a 20. napom -6,5 kg -:)Persze attól is függ milyen súlyról indulsz ,mennyit szeretnél leadni...

[link] itt pedig jó leírást és recepteket találsz minden napnak megfelelően.Sok sikert és kitartást !

2009. márc. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!