Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma tartok 30 napnál. Kicsit...

Ma tartok 30 napnál. Kicsit kezdem félválrol venni a dolgot tegnap gyüminapom volt és már nem birtam és ettem 1db kisebb hust savanyu káposztával. Eddig -7kg nagyon boldog vagyok de még 5kg kellene. Valami támogatás kéne ugy érzem, vagy valami más?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 21:20
 1/8 anonim válasza:
76%

Ne add fel! Én már a 43. napnál tartok és -9 kg-nál. Olyan jó a régi ruháimat újra felpróbálni... :) Próbáld magad lefoglalni, hogy ne gondolj az evésre.


Kitartás!

2009. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a támogatást de néha nehéz főleg a győminapon.Szerinted nagyot vétkesztem?Lelkiismeret furdalásom azért volt utánna hogy megszegtem a diétát.
2009. márc. 16. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon jó volt olvasni, hogy valakivel majdnem azonos napnál tartok. Én a 41. napomon vagyok és nekem is -9 kg.

A kérdezőnek írom, hogy legyen kitartása szorítok neki és ne adja fel. 5 kg már nem olyan sok többet leadtál már és ez tartsa benned a lelket. Tudom nem könnyű egyszer-egyszer én is elbizonytalanodom, de akkor eszembe jut, hogy lassan a felinél leszek időben is és a leadott kilók számában is és ez erőt ad. Nem beszélve a visszajelzésekről, amit kapok másoktól.

Szóval kitartás és csak így tovább. Sok sikert mindenkinek.

2009. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Csak azt mondom én is, hogy kitartás. Én kezdettől nem bírtam a szigorú diétát, pusztulok el, olyan éhes vagyok, és szellemi munkát végezvén délutánra már két mondatot nem bírok egymás mellé tenni. Szóval én a kezdettől kiiktattam a gyüminapot. Szerintem, ha „vétkezel”, és néha becsúszik ilyesmi, azzal csak azt éred el, hogy picit lassabban fogsz fogyni. Esetleg, ha nem birod a gyüminapot, egyél valami keveset még mellé. Pl. a szőlőt edd kenyérrel, vagy egy étkezésed legyen gyümijoghurt. Csak arra vigyázz, hogy, ha lehetséges, kétfélét akkor se egyél
2009. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
de hisz kevés kenyeret minden nap lehet enni,kivéve gyumolcs napon.a gyumolcsos joghurt?hát én inkább a fehérje napra tenném.
2009. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a támogatást nagyon de nagyon jol esik Nem tudtok olyan oldal ahol lehet a fogyirol csevegni?
2009. márc. 17. 19:50
 7/8 anonim válasza:

Szia! Kérdezted, hogy nagyot vétkeztél-e. Szerintem nem. Ennyi úgy gondolom belefér. Holnap nekem is gyüminap. (45.nap) Ha nem esik jól már a gyümölcs, akkor inkább iszom vizet és korán lefekszem, hogy ne is gondoljak a kajára. Eddig még a víznap is könnyen ment. Kárpótol az, hogy a tükörbe nézek és a környezetem véleménye. :)

A mindmegette.hu oldalon találsz a 90 naposhoz recepteket, sikertörténeteket és fórumot, ill. az nlcafé oldalán is van fogyis fórum.

Még egyszer: kitartás!

2009. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. márc. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!