Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Érdemes elkezdenem a 90naposat...

Érdemes elkezdenem a 90naposat? 18 éves lány vagyok,170cm magas és 68-70kg!

Figyelt kérdés

már többször próbáltam fogyni de mindig visszajött,nem vagyok kövér,de van rajtam felesleg és nagyon szeretnék elégedett lenni magammal végre!Belekezdjek?Ha már úgy érzem elértem az álomsúlyt akkor megállhatok a diétával?

Egy osztálytársammal csinálnám a diétát közösen,neki nagyobb a úlyfeleslege jóval,közösen választottzk a 90 naposat!


2009. márc. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha rám hallgatsz egyértelmű NEM!!!

18 ÉVES VAGY, FEJLŐDÉSBEN

TESTSÚLYOD ÉS MAGASSÁGOD TELJESEN ÁTLAGOS, NEM VAGY KÖVÉR!!

AMIT KEZDJ EL INKÁBB, FOLYAMATOS SPORT!!

hosszútávon is jobban jársz, mint ezzel, egyengíted a szervezeted, elkapsz sok betegséget..stb..

Szerintem gondold át, és az osztálytársaddal inkább közösen menjetek el minden nap futni, még jó pasik is vannak egy stadionban...

2009. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

köszi a választ,valószínű hogy iagazad van!

iagzából kb egy hónapja tornázom itthon Rubint Rékára,szinte minden nap,eddig olyan nagy változást nem vezzem észre,de szeretem csinálni,lehet hogy ez is elég nekem?:)

2009. márc. 17. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A tornától alapvetően nem fogyni fogsz - hanem az alakod egy kicsit átrendeződik: zsír le, izom föl - 18 évesen ez különösen hatékony lesz! Csak ajánlani tudom!
2009. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is 18 éves vagyok 1 hete csinálom és 1 kilót fogytam nekem nincs sok feleslegem de nem érzem így jól magam azért csinálom.egyáltalán nem leszel beteg ettől a fogyókúrától hiszen mindent ehetsz, csak különböző napokon jah és minden nap kell gyümölcsöt enni úgyhogy így is nehéz betegnek lenni.

Lehet kicsit költséges , de szerintem megéri ha sikerül lefogyni!

2009. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!