Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A fogyás elindulása függ...

A fogyás elindulása függ attól, hogy kin hány kiló túlsúly van?

Figyelt kérdés
68 kg-ról indultam /volna/ 158 cm vagyok. Mindent szigorúan betartok és még nem fogytam. Junius 9-től csinálom. Viszont az epém a nyers gyümölcstől és zöldségtől begörcsölt. Mi a teendő!
2007. jún. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked nem hatásos ez a fogyókúra! Próbálj meg mást! Azért mert a többség lefogy akadnak kivételek! Lehet te előtte is változatosan étkeztél! Egyébként elengedhetetlen legalább a heti 2-3 alkalommal a torna, hogy ne lógjon rajtad a bőr ha lefogysz hanem legyen szép feszes :)
2007. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy függ a súlytól, hogy ki mennyi kilót tud leadni, de ez nem csupán a 90 napos diétára vonatkozik, hanem minden diétára. Nagyobb súlyból könnyebb fogyni, mivel van honnan, van miből. Ha már csak pár kiló hiányzik, ahhoz a szervezet jobban ragaszkodik, és nehezebb dolgod van.
2007. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én a 19. napnál tartok, és még csak fél kilót adtam le a 6 kg feleslegemből. Nálam sem nagyon akar beindulni a fogyás, talán azért, mert nincs sok leadnivalóm. Sikerélmény hiányában viszont elég nehéz tartani a diétát. Van értelme a koplalásnak (sokszor farkas éhes vagyok és "szenvedek" attól, hogy nem ehetem, főleg gyümölcsnapon). Egyelőre azonban semmiképp sem adom fel!
2007. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!