Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Rakott krumpliból csak a...

Rakott krumpliból csak a burgonyát, és nem a tejfölös részét, lehet e enni keményítő napon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

egyél bármit csak ne sokat ne jol lakásig nekem a rakott krumpli a kedvencem,de csak ugy ahogy én csinálom(H):D

Énis elkezdtem fogyokurázni és nem ettem se kenyeret semmit... 1hétig birtam: a legrosszab az volt amikor rakott krumplit csináltam és nem ettem fuu nagyon rossz volt alig birtam ki. De másnap már meg egyeztem magamal hogy eszek mindent csak kevesebbet mert ha fogyokurázol pl 90napig mi van a 91nap után? öröké igy élsz hogy ki maradsz a jó finom dolgokbol.Sztem semmi értelme ugy az életnek ha nem eszel finomakat.Sztem egyél de este tornáz is ennyi de ez csak egy tanács én ezt csinálom.

2009. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!