Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon konzerves...

Keményítő napon konzerves vörösbabot lehet enni?

Figyelt kérdés

Én kolis vagyok és nem tudok főzni magamnak minden nap.

Esetleg néhány főzés nélküli receptet küldenétek a különböző napokra?


2009. márc. 23. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehetsz. Én szoktam ilyeneket:) Pl konzervkukorica, zöldborsó+bébiréba(Bonduelle),mexikói zöldségek. De jobbak a párolt zöldségek, mert legalább főttkajának mondhatók:)Burgonyaszirom és a pattogatott kukorica is ide sorolandó. Fehérjenapra nagyon jó a csirkemellsonka, pulykamell sonka és az ilyen szín hús felvágottak! Néha szoktam párizsit enni meg virslit is de nem sok fehérje van bennük. Túró, tej ami még mehet,(túróba mazsola pár szem, ha szereted, meg reszelt citromhéj, mehet rá sima joghurt)kefír. Szénhidrát napra, hát az a legegyszerűbb, péksütik, kenyér, lángos, sütik stb:D Gyümölcsnapon szoktam enni ebédre trópusi gyümölcssalátát, vagyis, veszek konzervbe ilyet és a leve nélkül megeszem:) Mikrózásra van e lehetőség ott a koliban? Mert akkor még jó az alma mikrózva, rá kakaópor egy kevés(keserű)dió, kókuszreszelék, fahéj stb:) Nem napi adagokat irtam le természetesen, mert hiába 90 napos igy meg úgy, azért figyelni kell, mit és mennyit eszel.(CHnapon pl ne egyél meg délre 1egész pizzát meg 2 fánkot estére:) de ez alap, csak leirtam mégmielőtt valaki letámad, hogy ez milyen fogyókúra:|:D) Remélem tudtam segíteni! Jó fogyit;)
2009. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszömöm! Igen, tudtál sokat segíteni!
2009. márc. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!