Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt mikor...

A 90 napos diéta alatt mikor lehet enne nokedlit pörkölt szafttal esetleg plussz egy kis tejföllel? Vagy mondjuk fasírt golyót ehetek protein napon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nokedlit szafttal szenhidrat napon, tejfollel egyiken sem, mert az mar protein, fasirtot lehet protein napon enni.En is azt fogok ma csinalni.
2009. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy teljesen őszinte legyek nekem ezek már annyira kevert kajáknak számítottak, hogy akkor ettem, amikor úgy éreztem, hogy egy kis kilengést megengedhetek magamnak. A három hónap alatt volt néhány ilyen alkalom, hogy amit megkívántam, de nem tudtam sehogyan sem beilleszteni megettem csak úgy az örömöm miatt.

Nem esett ettől vissza a fogyás, pedig nem volt rengeteg súlyfeleslegem. Arra figyeltem, hogy ne este, hanem max délig egyem meg ezeket a nem éppen diétás ételeket és aznap többet mozogtam, mint egyébként.

De én nem ámítottam magamat azzal, hogy ezek az ételek éppen passzolnak a 90 napos diétába.

Mert az tök jó, hogy a pörkölt szaftos nokedlire nem rakunk tejfölt, de akkor ennyi erővel a pörkölt szaftból is ki kellene szednünk az olajat, zsiradékot, a nokedliből meg a tojást. A fasírtból meg a kenyeret.

2009. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nálunk is fasírt van, ezért is kérdeztem, így magamnak nem kell külön főznöm ma.:)
2009. márc. 24. 10:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak. Én is így vagyok vele, hogy nem tudom hová tenni, bár én még csak ma kezdtem a diétát. De így hogy reggelire csak gyümölcsöt ettem, egy kicsit szédülök, remélem majd megszokom. Mennyit fogytál a 3 hónap alatt? Én egy 10kg-tól szeretnék megszabadulni.
2009. márc. 24. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Rajtam 15 kg volt az én véleményem szerint (mások szerint csak tíz). Az összeset sikerült leadni, de elég kemény volt a vége. A 90 napos diétát csak az első hónapban csináltam leírás szerint, a második hónapban már átalakítottam: akkor sem ettem kenyeret, ha engedélyezve volt, szénhidrát nap helyett is protein napot tartottam és a rizst, krumplit is teljesen kizártam.

A harmadik hónapban (a vitatott öt kilóm leadásakor) már ez sem volt elég, akkor már kalóriaszámlálással diétáztam (napi 800-1000 kcal volt a maximum).

Közben heti hat napban egy órás zsírégető edzést tartottam, amit a kúra második felében már alakformálással is kombináltam.

Így ment le minden és így lett az alakom szebb, mint amikor ugyanilyen súlyú voltam sport nélkül.

Azóta már normálisan táplálkozom egy kis odafigyeléssel, valamint megtartottam a tornát, így nem jött vissza semmi.

Sok sikert!

2009. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is holnaptól megyek a diéta mellett spinningre is, bár én csak heti 2 alkalomra gondoltam, remélem az is elég lesz. Merthát a 17 hónapos kislányom mellett nemigen van több időm tornára is.
2009. márc. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!