Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeptember 16ig 10 kg leadni...

Szeptember 16ig 10 kg leadni lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb 10 kg kell fogyjak hogy tökéletes alakom legyen...és ez szeptemberre kell mert akkor töltöm a 18at és nagy bulit tartok mint mindegyik osztálytársam...de ez a túlsúly megőrít nem tudom mit tehetnék hogy legalább 5 kg fogyjak ha 10et nem is lehet...nem tudok sportolni ugyanis kicsi sport után rosszul vagyok szédülök és hányingerem van :( segitsetek légyszi :(
2011. júl. 13. 10:58
1 2 3
 1/22 bix ***** válasza:

ha mozgás után sz@rul vagy első körben orvos. vérnyomással vércukorral stb lehet bajod. nézesd meg.


normális mozgás nélkül akarsz álom alakot? koplalás vagy valami jófajta bogyó... máshogy nem megy... szerintem inkább mozogj inkább...

2011. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
oké köszi hát próbálkozok de nem tudok sokat sportolni...melyik sport a legkönnyebb de hatásos?a pilates az jó?
2011. júl. 13. 11:06
 3/22 anonim ***** válasza:
a pilates nem arra van hogy fogyj. az meg hogy rosszul érzed magad sport után nem normális, menj orvoshoz. a fő kérdésre válaszolva pedig: nem igazán lehetséges ennyit fogyni ennyi idő alatt, főleg sport nélkül. ha meg mégis megpróbálnád annyit érnél el vele hogy nagyon betegnek néznél ki. az ilyesmit csak ésszel szabad csinálni, nem szabad irreális elvárásokat meg határidőket szabni magadnak. ja és még valami: ne az osztálytársaidnak akarj megfeleni hanem magadnak. okosan, ügyesen, lassan csináld.
2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 bix ***** válasza:

a mozgás lényege hogy minél nagyobb izomcsoportot minél hatékonyabban használj, intenzíven, mert az izom hatalmas mennyiségű kalóriát égethet el.


ha lenne valami könnyű mozgás ami gyorsan, hatékonyan, fáradtság nélkül ledobja a kilókat a végén is, akkor hidd el nem futkorásztam volna tavasszal 1 órákat intervallumosan, 1 perc sprint 1 perc kocogás bontásban. nem könnyű, és kell hozzá állóképesség, de brutálisan hatékony, és ha egyszer eléred hogy fizikálisan képes legyél rá, nem igazán lesz probléma a súlyoddal többet...


pilátesz jó lehet, próbát megér, de abba is belepusztulsz ha jól csinálod előre szólok. én exemmel elmentem egyszer, kívülről nevetségesen könnyűnek tűnt, egy órára beálltam, több éves masszív edzésmúltal gyak elpusztultam.

2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy stabil életmód legyen. Az önsanyargatással csak magaddal szúrsz ki, nem leszel elég kitartó. Ha viszont élvezetessé tudod tenni az új életmódodt, akkor rá tudsz szokni, és akkor tartósan jobb alakod lesz.

A legfőbb az egészség, és a saját tested ismerete. ha pl endomorph testtípusba tartozol soha nem leszel echotmorph. De nem is ez a cél.

A cél az, hogy a lehetőségek szerint a legjobbat hozd ki magadból.


-igyál nagyon sok vizet napi 1,5 l a minimum. E mellé még 1 kancsó zöld tea cukor nélkül, sok citrommal.


-reggelire egyél a legtöbbet, a vacsorának csak gyümölcsöt vagy salátát.

találd ki, mik azok a diétás és egészséges ételek amiket tényleg szeretetsz. Ha kell, vegyél ritkább gyümölcsöket, teljeskiörlésű kenyérből jó márkájút, a lényeg, hogy ne legyen ingered a régi megszokott ételere. Fogd fel úgy a diétát mint elcsábulást... kevesebb kenyér, több rizs, friss gyümölcsök, házi tej, joghurt, túró.

Ne vond meg teljesen a szénhidrátot és a zsírt, a hangsúly a minőségen és a mértékletességen van.


-mozogj. Ha a gyors mozgás nam segít, akkor ússz, kirándulj, tornázz. A rosszullét lehet az étkezés vagy a víz hiányától is.

2011. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

menj el jógázni, ott megtanulsz rendesen levegőt venni, és akkor könnyebb lesz pl. a futás is, tapasztalat

én mindig szédültem, néha most is, alacsony a vérnyomásom, de az akaraterő segít

ha szédülök, leállok, aztán folytatom

egyébként minden sport nehéz, fárasztó, és ott akkor szörnyű...egy ideig:-) aztán meg úgy hiányzik majd, hogy képes vagy este 21 órakor neki állni

egyébként heti 0,5-1 kg fogyás kb. az egészséges

2011. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
(kb. 1 hónapja nem mozogtam, állatira hiányzik, pedig nem vagyok egy nagy sportoló)
2011. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nem az osztálytársaimnak akarok tetszeni hanem saját magamnak...már alig férek bele a ruháimba nagyon ciki szerintem :(


és a másik...rengeteg vizet iszok naponta van amikor 2l is elmegy szóval ez nem probléma...úszni nem nagyon van esélyem ugyanis nem vagyok magyarországi hanem romániában születtem és élek zilahol de itt csak 1 strand van a vize pedig nem túl tiszta vagyis elég barnás zöldes szine van mint a gyógyvíznek igy kicsit undorodom bemenni oda...máskülömben imádok úszni az az egyetlen sport ami nem fáraszt annyira és nem vagyok rosszul egész napokat tudnék úszni :) csak sajnos nincs hol :(

2011. júl. 13. 14:25
 10/22 anonim ***** válasza:

2 l víz az nem sok

sétálj, később kocogj, fuss, azt bárhol lehet, szinte

2011. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!