Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon nehezen bírom ki a...

Nagyon nehezen bírom ki a gyümölcsnapot (igazságszerint akárhányszor próbálkoztam nem sikerült. ), van valami tippetek, hogyan könnyíthetném meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kibírni, holn apután lesz az első és szerintem ezen múlik minden, ha az elsőt átvészeltem, a többit könnyebb lesz és ebben a diétában nagy szerepe van a gyüm.napnak.
2009. márc. 31. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az biztos, szinte az egyetlen nap mikor fogyni tudsz igazán.


Próbálj ne savas gyümölcsöt választani. (mondanám hogy dinnyét egyél de annak nincs szezonja)


almát ne nyersen edd hanem fözd meg édesítös, fahéjas vizben teljesen puhára, sokkal jobban fog esni. Egyél 3x banánt, reggel délben és este. Aztán ha nagyon rosszul érzed magad, akkor max egy db abonett kenyeret egyél, mert az kicsit felszívja a savat.

2009. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet az a probléma, hogy sokat eszel pl szénhidrát napon előtte? Vagy más napokon? Én pl. kb 1 hete csinálom és ma fehérje napom volt, ettem egy almát délelőtt, meg délben egy fél virslit sajttal, mustárral, fél szelet kenyérrel meg uborkával. Uzsonnára egy turo rudit és most sem vagyok éhes. Gyümölcs napon, tegnap ettem délelőtt egy almát, délután egy banánt, meg még egy almát és ennyi...

Össze kell, hogy szűköljön valamilyen szinten a gyomrod... Nekem bevállt.


Nani

2009. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Almát mikróban is "süthetsz". Gyümölcsnapon én banánt is szoktam enni, és okosan elosztva egy kis mogyorót is, vagy diót. Valamennyire ezek felszívják a savat. A felénél tartok, és ütemesen fogyok ezzel együtt is.
2009. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mindenképp megfogadom a tanácsokat. Lehet hogy tényleg túl sokat eszem szénhidrát napon, ma megpróbálom megállni, bármilyen csábító is a fornetti..
2009. ápr. 1. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor én már nagyon unom a friss gyümölcsöt... eszem egy kis aszaltat. Pl. datoyát... azt nem tudom, hogy szabad-e... de nem savas... és szerintem ennyi belefér.... no nem kell túlzásba vinni... és lassan itt a dinnye szezon... :) lassan... :(
2009. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehetne próbálni a gyümölcsös bébiételeket is nem? Végülis 100% gyümölcs,nincs benne tartósító+cukor. És van többféle beleőle. Persze nem egész nap azt enni:) Csak 1 max 2 üveggel gondoltam:)
2009. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!