Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meghalok valami édesért,...

Meghalok valami édesért, szénhidrát és cukor csökkentett diétán vagyok. Délkörül megehetek 1 norbi pudingot? Am nem updatezek

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szőlőcukrot is ehetsz, a cukrosoknak kifejezetten mondják is, anyunak anno mondták.
2010. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyél natúr joghurtot vagy sovány túrót édesítővel.
2010. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
szia, amikor terhes voltam, terhességi diabétesz miatt a 24. héttől diétáznom kellett, napi 180 gr. szénhidrátot ehettem. pff, de rossz volt. én azt csináltam, ha már nem bírtam, hogy vettem a boltban jó édes rétesalmát, pl. jonagored, de ránézésre biztos felismered, melyik édesebb, oylat kell keresni ami puhább, és inkánn pirosas-sárgás, nem vörös. és azt otthon lereszeltem, ráraktam egy nagyon pici vajra, egy kis fahéjjal 3-4 perc alatt összefőztem, és isteni édes és egészséges desszertet kaptam! próbáld ki te is! ;)
2010. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
simán megehetsz egy norbi pudingot akár este is, tekintve h a pudingjának 1es kódja van (6-22ig, mert csak édesítő van benne). egyébként én is ilyen diétát csinálok, és az utóbbiakban reggel meg szoktam engedni magamnak egy kis pogácsát vagy egy szedvicset és az eredmény: ugyanolyan ütemben fogyok, mintha reggelire is csak sovány túrót és kefírt ennék :)
2010. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szénhidrát- és cukordiéta nem egyenlő egy sima fogyókúrával, ezt is vegyétek számításba.


Kérdező, esetleg ha tartasz attól, hogy magasra szökne a cukrod, akkor léteznek tabletta formájú kaporkészítmények, amik segítenek kordában tartani, a szénhidrátban nem tudom, abban írjon más, aki ismer valamit, anyunak csak cukordiéta volt, és ő ezt alkalmazta sikerrel.

2010. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Norbi édességet, ha update 1es, este is ehetsz.
2010. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

előre is elnézést kérek, de itt elég sok pontatlanság hangzott el. nem bántásból mondom, de muszáj hozzászólnom. cukorbetegek nem ehetnek szőlőcukrot, kivéve, ha a vércukorszintjük leesik. a szőlőcukor nagyon gyorsan és nagyon erőteljesen megdobja a vércukrot. ezért tud életmenő lenni, de normál fogyasztásra cukorbetegnek kifejezetten tiltott.


a norbi update pudingban kb. 12 g szénhidrát van, és ez tartalmaz mesterséges édesítőszert és cukorhelyettesítőt is (fruktózt). nyilván ehetsz ebédre, de mást is kell ebédre enned, nemcsak ezt.


ha csökkentett cukordiétán vagy, nem modnták, hgoy naponta hányszor és mennyit kell enned? elvileg kéne tízóraiznod is, olyankor nyugodtan lehet pl. egy gyümölcsöt enni, ami oltja az édességek iránti vágyat.

2010. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Turmixolj össze sima joghurtot gyümölccsel vagy öszeturmixolt gyümölcsből zselatinnal csinálhatsz zselét.
2010. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

esetleg egy narancs?

vagy... pl ihatnál teát. én amikor fogyóztam, teát ittam és tök jól megvoltam.

2010. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
soványtúró (vagy mi a neve) bele egy kis tejföl, édesítőszer, citromhéj és meghalsz olyan finom. én imádom legalábbis
2010. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!