Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diétával mennyit...

90napos diétával mennyit fogok fogyni, hogyha jelenleg 86 kg vagyok, és huszadikán akarom kezdeni (2napmulva)?

Figyelt kérdés
mozogni..hát. nemtudom lesz-e időm,ezért szeretném tudni,hogy mozgás nélkül,vagy csak nagyon minimális mozgással(35-40perces séta. hetente.) mennyit bírok leadni a súlyomból?Érdemes-e elkezdenem a diétát?
2009. ápr. 18. 15:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok, köszi szepen :)
2009. ápr. 18. 19:13
 12/14 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok, koszi szepen :))
2009. ápr. 18. 19:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Simán fogyhatsz 10-15 kilót ezzel a diétával. Viszont azt nem értem, hogy ha nem fogysz ennyit, akkor bele sem kezdesz. Akkor mit csinálsz... dagadsz tovább? Nóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóórmális?


Valójában itt minden válaszolónak igaza van, annak is, aki szerint baromság a 90 napos. Én viszont azt mondom kezdd el valahogy, aztán rá fogsz jönni hogy igaza volt, és talán elkezdesz mozogni és sportolni is. Majd rájössz, hogy mi az ideális táplálkozás (ami nem a 90 napos). És jól fogsz kinézni, és utólag már csak nevetsz ezen!

2009. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
huköszi:'D remélem minnél előbb nevetek ezen OO:)
2009. ápr. 19. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!