Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi legyen az ebéd fehérje...

Mi legyen az ebéd fehérje napon, ill keményitö, majd szénhidrát napon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Fehérje napon: vízben párolt csirkemell filé magában

Keményítő napon: sóba-vízbe főtt krumpli

Szénhidrát napon: karamellizált tömbcukor!


Nekem bevált! :)


(Használd kicsit a fantáziád és a mindmegette.hu-t...)

2009. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjenap: grillcsirke bőre nélkül, sajtos-tejfölös csirkemell, sajtos tojásrántotta /persze liszt nélkül - én egy fél száraz barnakenyeret reszeltem bele/, krinolin jó sok mustárral, salátával.

Keményítőnap: paprikáskrumpli, krumplifasírt, főzelékek /keményítővel/, rizs mexikói körettel, krumpli párolt káposztával.,

Szénhidrátnap: káposztás-, diós tészta, netán édes-savanyú mártással, /de a diéta vége felé már üresen is isteni finom volt!/, pogácsa, meg mindenfajta édes süti, kakaóscsiga és társai.,

Nekem ezek voltak a kedvenceim, lényegében fentiekkel nem is volt annyira vészes...

2009. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
leírnád légyszi,h készítettde a krumplifasírtot?és mi az a krinolin?
2009. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek:)

am ha beleszólhatok a krinolin ilyen párizsi szerű izé.. :"D ha joltudom

2009. ápr. 18. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A krinolin az a főzőkolbász, de az ára és a kinézete alapján nem sok hús van benne, szépen beledarálják a szóját meg a stabilizátorokat aztán a hús az meg vagy van benne vagy nincs...
2009. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Krumplifasírt alap: 3-4 közepes krumplit lereszelek /levét picit kinyomkodom/,bele 3-4 púpozott ek. keményítő, 2-3 gerezd fokhagyma,majoranna,bors,só.

Így is nagyon finom, de lehet még variálni sült káposztával, pritaminpaprikával, ezzel igazi ínyencségnek számít.

Ujjnyi vastagra nyomkodom és pici olivaolajjal megkent tepsiben kisütöm. Nagyon finom, ízletes vacsora lehet belőle.

A krinolin pedig sztem jobb minőségű virslihez, vagy párizsihoz hasonló, nem éppen olcsó húskészítmény. Hogy mennyi szója van benne, fogalmam sincs, de nagyon finom.

2009. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!