Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan adhatom le a leggyorsab...

Hogyan adhatom le a leggyorsabban a hasamon maradt súlyfelesleget?

Figyelt kérdés

Anyuka vagyok!Már sokat fogytam,de a hasammal egyáltalán nem vagyok elégedett!!):

Lapos hasat szeretnék!

Várom a tapasztalatokat!!!

Egyébként egészségesen étkezem és minden nap sportolok,kickboxot,és súlyzós erősítő gyakorlatokat végzek!!!Ezeket beiktattam a mindennapjaimba,pedig egyedülállo anyuci vagyok.


2009. ápr. 19. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

sztem csinálj nagyon sok felülést. de ne olyat hogy lefekszel fel a térdig megint lefekszel

hanem ilyen fitnesseset hogy félig mész le és kicsit elörehajolgatsz

2009. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
futás vagy aerobsport, utánna kell a hasizom gyakorlat mert így az izom fölött lévő zsír is leég. persze nem eggyik napról a másikra ezsem
2009. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, hogy égne le? ezt remélem te se gondoltad komolyan.. NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS tehát ez amit írtál baromság.. a kérdezőnek: sportolj sokat és majd lemegy, genetika, hogy mikor honnan bontja a zsírt
2009. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!