Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Cukormentes energiaitalt...

Cukormentes energiaitalt lehet inni a 90 napos fogyókúra alatt, bármelyik nap?

Figyelt kérdés

Megnéztem a többi topikban, de egyértelmű választ nem kaptam, csak oltogatták egymást úgyhogy én is szeretném feltenni a kérdést.

Előre is köszönöm.


2011. szept. 16. 02:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lehető legrosszabb módszert nézted ki magadnak.

Mind hatásilag,mind az egészség szempontjából.

De amíg nem látod be,hogy mi a különbség a fogyás és a testzsír százalék csökkentés között,addig a sikerben ne reménykedj.

2011. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Diéta+energiaital? Te normális vagy? A diéta eleve lerobbantja a szervezetedet, az energiaital pedig nem olyan káros, ha megfelelő testmozgást végzel a fogyasztása után. Na most a kettőt hogy fogod összehozni? Ha meg akarsz dögleni, csináld.
2011. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és kedves kérdező, Aczélra pediglen jó lenne hallgatni. Nem kell fejjel menni a falnak, mert a többi zsíros valagú azt mondta. Egyáltalán azt sem értem, miért a számítógép előtt diétáztok. Én szültem 3 gyereket, aztán mikor vége volt a baba projektnek, elhúztam kondizni és fél év alatt rendbetettem magam. Mindent eszem, ami jól esik, és röhögök rajtatok. Bocs. ;)
2011. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Te is bizonyára valami zsírdémon vagy, aki csak ugatni tud, de mozogni lusta. :))
2011. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez baromi konstruktív volt. a fogyózás kedv kérdése?
2011. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

"miért a számítógép előtt diétáztok"


tudod az ember úgy lesz jártas valamiben, ha utána olvas. jót is, rosszat is. ide pedig azért írt, mert érdekelte egy kérdés..te is neteztél mikor válaszoltál, nem?

Képzeld én is fogyózom, de napközben szoktam netezni, ma pedig 6tól megyek edzésre. Nah hogy is van ez akkor?

Örülj annak, hogy 3 kölök után (egy az apjuk? vagy roma vagy? ott divat a sok kölök) számodra tűrhető maradt az alakod..A stílusod felháborító, a végén az a pimasz kacsintós jel pedig felháborító..(jól beszóltál amúgy...)

2011. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az Aczél előtt szóló 3 legutóbbi emberke hozzászólását, maradjatok is meg ilyennek, fikázónak, stb. Lehet az én hibám, ki kellett volna írni hogy fikázók kíméljenek és nem is tudom hogy jön egy ember ahhoz hogy konkrétan rákiáltson egy másikra hogy normális e... mar ha rosszul esett de kit érdekel, igaz? csak egy zsírgombóc vagyok egyik hozzászóló szerint... Aczélnak küldtem egy privátot, remélem majd válaszol. De ezt a kérdést asszem törlöm is, ilyen rosszindulatú hozzászólásokra nincs szükségem...
2011. szept. 16. 14:15
 18/19 anonim ***** válasza:

"röhögök rajtatok"


Ennyi örömöd legyen az életben, és ennyi sikerélményed legyen, mint most, hogy "jól helyretettél" minket!

Önző dög vagy, mert elveszed mások lelkesedését a diéta iránt. Emberségből egy nulla vagy. Remélem a gyerekeid is ezt a nevelést kapják, és akkor nagy korúkban majd visszakapod tőlük.

2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ha megjön a levél megnézem, persze. olvasok és fórumozok, úgyhogy.. semmi akadálya.
2011. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!