Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi idő alatt adhatok le...

Mennyi idő alatt adhatok le 15kilót?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két évben nagyon sokat dolgoztam és alig volt szabad időm.Sajnos nem jutott idő a mozgásra és hát felszedtem 15-16 kilót.Szeretném minél hamarabb leadni.Milyen mozgásformákat és étrendet javasoltok?

Sajnos lakótelepen lakom és azt nem tehetem meg hogy elmegyek biciklizni vagy hasonló.

Én olyanra gondoltam hogy Reggel délben és este egy egész testet megmozgató torna(karkörzés.törzsfordítás,fekvőtámasz,felülés,nyújtás és esetleg futás. stb.)

De azt nem tudom mit ehetek..Karfiol leves,uborka leves,joghurt,tej,rizs,csirkemell.Ilyeneket?

És mit nem?kenyéren és burgonyán kívül?

Ezt a felesleget kb.2-2,5hónap alatt leadhatnám?


2011. szept. 21. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írom le harminchetedszer is, milyen az egészséges étrend. Kicsit nézd vissza kérdéseket ebben a témakörben, és már lesz rálátásod.


A mozgások, amiket írtál, nem zsírégető típusúak. Nem értem, lakótelepen miért nem lehet biciklizni? Vagy gyalogolni? Vagy úszni? De ha egyik sem, akkor konditeremben lehet biciklizni, ellipszis tréneren edzeni.


Heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges, így nem javaslom, hogy 2,5-3 hónap alatt próbáld leadni a felesleget.

2011. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejet ne! Amúgy jó...Kitartás!
2011. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, majdnem minden nap lecsúszik 3-4 dl tej (beleszámolva a napi mennyiségembe), eddig semmiben nem akadályozott.


Kérdező:

Számold a kcalt, ch-t, fehérjét, zsírt (neten meg tudod nézni, mennyi kell neked) és csökkentsd minimálisra a gyorsan felszívódó szénhidrátokat.

2011. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 22. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A 90 napos diétával 10-15 kg-t lehet fogyni. Nekem bevált.
2011. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az mind attól függ hány kiló vagy!!Ha túlsújos vagy akkor le lehet adni 1 hónap alatt is....elég egy kis diéta,séta vagy kerékpározás...
2011. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!