Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon ebédre mit...

Szénhidrát napon ebédre mit egyek pl a sima háztartási keksz jó?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtem még nem tudok 1 receptet sem és hirtelen kel valami Esetleg valamit ajánlanátok? Esetleg ha csinálok egy tányérnyi tésztát kis sóval?
2011. okt. 4. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

háztartási keksz, mint ebéd???? ez még ebben a buta diétában is hülyeség



amit ajánlok: olvasgass itt egy kicsit és találj valami értelmes diétát ehelyett a szar helyett

2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség mert egy régi ismerősöm (igaz ő 103nap allat) -30 kiló de ő sajnos meghalt.
2011. okt. 4. 19:28
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

köhömm... Előző, ez a sz.ar nem diéta :D nem megtervezett, tudatos étrend.

Kérdező: keksz az szénhidrát (lényegében liszt víz cukor)

csak hát még ha sokat eszel belőle is hiányos táplálkozáshoz és ennek a következményeihez vezet. meg persze ha sokat eszel belőle, simán elhízhatsz, mert amúgy egy szemét egy ilyen keksz.

2011. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
vajon miben halt meg? ....
2011. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19:28-at véletlenül lepontoztam, mert azt olvastam így hirtelen mikor ránéztem a szövegre, hogy "ez nem sz*ar diéta", szóval pontozzátok fel helyettem is légyszi, ja és ne haragudj:D
2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyél valami csőtésztát szósszal, anno én is ilyeneket csináltam erre a napra.
2011. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hehe, nem haragszom. az agy össze-vissza rakja össze a betűket, aztán a végén nagyjából valami értelmes ökörség csak összeáll a fejünkben, és végül talán még az is van leírva.. megesik :)
2011. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha csaknem tiszta szénhidrát, akkor tészta, risz, krumpli, banán. Desszertnek kockacukor. :-)
2011. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mennyiből áll csinálni egy adag krumplipürét/vagy vmilyen krumplis cuccot? Esetleg főzni egy tányér tésztát, és tenni rá mákot mézzel? V lekvárt, ilyesmit? Ugye, h nem ördöngösség? :)
2011. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Vagyis az értelmeseket. És egyik komentelő kérdezte hogy miben halt meg. Sajnos elütötte egy autó.
2011. okt. 4. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!