Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit sportoljak? Miket ehetek?

Mit sportoljak? Miket ehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kövér vagyok..és a suliban is cikiznek miatta :(

Írnátok pár dolgot hogy mit ehetek reggel,délben,este..pl:délben hal,rizs,uborkaleves stb.

És milyen tornagyakorlatokat csináljak?Sajnos asztmás vagyok és hát hamar kifáradok..

Ha naponta 3szor csinálok 200-300 felülést meg 30fekvőt akkor izmosodni fogok vagy fogyni?

KB.6-7 hónap alatt leadhatnám ezt a 20 kiló felesleget?

Előre is köszi.


2011. okt. 5. 07:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kérdező, olyan gyakorlatok vannak, amik semmit nem csinálnak. fogyasztani egyik sem fog, izmot növelni speciális gyakorlat fog (adott esetben).


- testépítőkre hivatkozni soha sem közhelyes.

harcművészekre sem. komoly harcművészt, aki az edzését hetente nem csak 1-2 alkalommal végzi, kemény intervallumos munkát végez, mennyi zsírosat látsz? de talán küzdősportolóval is jó a képzés. az ő edzésük is kib.aszott egésztestes, intenzív. elvileg így csak azok maradnak zsírosak, akik kezdők, nem tudnak keményen edzeni, nem is akarnak keményen edzeni, vagy mellette éppen tömegel.

2011. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Feljebb valóban pongyolán fogalmaztam aerob témában, de végülis a kardio is nagyrészt aerob. Viszont az asztma dolog felett elsiklottam, ezzel kapcsolatban pedig orvoshoz kéne fordulni, és tanácsot kérni, hogy úgy milyen mozgást lehet végezni! Az orvos tudja, milyen súlyos az asztma, és tud ajánlani sportot.

A küzdősportok is nagyon jók, csak azt még nehezebb csinálni, mint kocogni-biciklizni, meg társ is kéne hozzá, vagy edzésre járni.

A lényeg, hogy el kell kezdeni okosan, fokozatosan, kitartóan és egy idő után már hiányozni fog a mozgás, ha kihagy az ember pár napot! ;)


Ja, és ha mész valahova, busz helyett sétálj, vagy szállj le pár megállóval előbb, ha később jön a busz, sétálj pár megállót ácsorgás helyett, ezek is nagyon sokat számítanak.

2011. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Soha nem fogsz lefogyni,ha asztmás vagy... 3 perc után úgy is lefáradsz,inkább TE még a tanulásra öszpontosíts.
2015. febr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!