Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az izom eltakarhatja a zsírt?

Az izom eltakarhatja a zsírt?

Figyelt kérdés
Ha van rajtam pár kiló felesleg.de inkább izmosodni szeretnék akkor az izom eltakarhatja a zsírt?vgayis lehet kockahasam?:D
2011. okt. 6. 07:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A zsigeri zsír valóban az izmok alatt van, a belső szervek körül (még a szív is durván elzsírosodik a klinikai kövérség esetén pl.). Viszont kockahas kb. elképzelhetetlen zsigeri hájjal, mivel - ha jól tudom - leghamarabb/legkönnyebben a zsigeri zsírt használja fel a szervezet, utána jön a bőr alatti zsírréteg - ez már a genetika által megszabott sorrendben.
2011. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A kérdésedre a válasz igen a zsigeri zsirok miatt,de amit lejjeb irtá ...xDD(behaltam:P :D)Nem lehet ojat h inkább izmosodni szeretnél nem fogyni xD ha lefogysz akk lemegy a hasadrol a zsir és ugy lessz kocka hasad xD :D Sok sikert :) :D
2011. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dani válasza:
ha elkezdesz gyúrni hasizomra előbb lemegy a zsír aztán kezdesz izmosodni
2011. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

és nem egészen.

ha elkezdesz "gyúrni" tömegnövelő étrendet követni és nehéz súlyzókkal edzeni, akkor izmosodni kezdesz. ettől nem tűnik el zsír, pláne tömegelés alatt nem.

2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!