Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyakorlatokat végezhete...

Milyen gyakorlatokat végezhetek itthon? (zsírégetés és izom növelés szempontjából)?

Figyelt kérdés
Amiket kerüli kéne ami a térdet terheli ugyan is többszőr műtötték ja és a súlyzózás ki lőve.
2011. aug. 18. 16:22
 1/2 anonim válasza:
Guggolás,súlyzózás,fekvőtámasz
2011. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Így elsőre azt tanácsolom, hogy szerezz be egy fitball-t. Azt ugyan nem értem kristálytisztán, hogy a súlyzózás miért van kizárva, még csak súlyzó se kéne hozzá, csak két 1.5 literes vizespalack, és ha később jobban belejöttél, válthatnál 2 literesre... Földön oldalt illetve hason fekve lábemelések. Felülések. De gyakorolhatsz a labdán is. Ha viszont ennyire problémás számodra a súlyok emelgetése és semmiképpen nem tudsz kardio edzést végezni otthon a térded miatt, akkor el kéne gondolkoznod azon, hogy egyeztess egy fizikoterapeutával, vagy legalábbis valami sportorvos-félével és csinálhatnál gyógytorna jellegű gyakorlatokat, amiket mindenfajta rehabilitáció során is kell, és gondolom a műtét után is kellett. Ha ez se megy, akkor rá kéne venned magad, hogy eljárj úszni. A vízben egyrészt a torna is könnyebb (aquafitness) másrészt az úszás erősít, fogyaszt, formál, és kíméli az ízületeid. Nem tudom mennyire van rossz állapotban a térded, de ami még hasznos lehet, ha veszel egy jó minőségű szobakerékpárt és a megfelelő magasságra állítva használod is (mindkét szülőm térdproblémás, és mégis ajánlották nekik, használt is, erősítette az izmaikat, és csökkentette a térdízület terhelését) vagy ha veszel egy elliptic trénert. Nagyon más ötletem nincs, sajnos. Azért drukkolok, hogy sikerüljön.
2011. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!