Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tegnap szénhidrátnapom volt,...

Tegnap szénhidrátnapom volt, ezt ebédeltem. Jól tettem, vagy bünöztem?

Figyelt kérdés

ketto kicsi tányér tarhonyát(télleg kicsi,olyan salátás tállal,kb vizbölis 4dl fér bele. kevés disznópörkölt szaftal.

bünöztem volna,vagy ez így jó?


2009. ápr. 30. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
mármint hús nélkül? ha igen, akkor jó. hol itt a bűn? :D
2009. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hús nélkül:D bocsi h ilyen hülye kérdéseket teszek fel csak még elsö szénhidrátnapom volt:Dköszi
2009. ápr. 30. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bünztél!
2009. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jólvanna,nincsen hosszu ö betűm:S
2009. ápr. 30. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj, a bűnözni rövid ö.
2009. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
igen a legnagyobb bűnt követted el az emberiség fennállása óta!számolj azzal,hogy éjszaka a kommandósok megrohamozzák a házad és 50 évre bezárnak minimum!/szokjatok már le a "jaj bűnöztem mi lesz most" szöveggel vagy úgy tegyétek fel a kérdést,hogy ez ne látszódjon a főoldalon! marhára hülyét lehet kapni tőle/
2009. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már bocsi,de a föoldalon csak akk látszik hogyha mondjuk addig nem ír senki:D nehogymár éntehessek rola h kitette föoldalra:Damugy köszi a válaszod várom a kommandósokat:)és még énvagyok a hülye:D amúgy kérdeeznicsakmeglehet..nemde?
2009. ápr. 30. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
18:51 es vagyok ha így teszed fel a kérdést:Tegnap szénhidrátnapom volt, ezt ebédeltem.ketto kicsi tányér tarhonyát(télleg kicsi,olyan salátás tállal,kb vizbölis 4dl fér bele. kevés disznópörkölt szaftal. Jól tettem, vagy bünztem? akkor az az idegesítő mondat nem látszik a főoldalon!érzed a különbséget?ezzel off és bocs egyáltalán nem volt szándékomban lehülyézni,csak nagyon irritál ez a mondat és naponta 2x 3x akaratlanul mindig elolvasni a főoldalon áhhh
2009. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen büzöztél a legnagyobb bünt követted el ami csak létezik:DDD istenemmm én is szoktam ilyesmi kérdést felteni.deeeee nem mondom azt hogy bünöztem mer a kajaaa az nem bün érted?:DD uristen:D
2009. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és amugyis már megetted akkor meg nem tök mindegy?:D amugy most nem akartam kötekedni csak gondolkoz el rajta hogy ha most azt mondják neked hogy igen ez baj volt nagyonnn nagy baj... akkor mit tudsz csinálni? Buliméiás leszel vagy mi?:D
2009. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!