Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Puding zsirszegeny tejjel es...

Puding zsirszegeny tejjel es edesitovel keszitve hany kaloria es melyik nap lehetne enni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Csak szerdánként és csak délelőtt 11-ig!!:D

...csak vicceltem, csak nem értem a kérdés napra vonatkozó részét!

Kcal: leméred a felhasznált tejet, a pudingporokba általába 330-350 kcal/100 gr van(ha nem lenne ráírva), egy zacskó olyan 38-40 grammos, ha az édesítőszered kcal mentes, akkor ugye az semmmmmi.

Mondjuk: 2,5 dl 1,5%-os tej = 110 kcal

fél zacsi pudingpor = 70 kcal (340 x 0.2)

+ éd .szer = 0 kcal

= fél liternyi 1,5-ös tejből készült 0 kalóriás éd.szeres puding 180 kcal.

2011. okt. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De béna vagyok!!:) Most látom, hogy fél litert írtam a végén!:), szóval negyed liter tejből készült stb. puding 180 kcal, ha fél liter értelemszerűen a 2x-ese.
2011. okt. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dee.. mondjuk te látod mekkora energiatartalom van a pudingos zacsira írva (ez nem egységes, nem egyformák a kiszerelések..) a tejet is te adod hozzá, te tudod hogy pontosan mennyit. a zsírszegény tej energiatartalmát mi is megnézhetjük. de te is.
2011. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is csináltam a múltkor:-)

Általában 40 g egy zacskó puding, ez 34 g szénhidrátot jelent (más nem nagyon van benne), a fél liter tej pedig 23-at (7,5 g zsír, 16 g fehérje).

Én a kész pudingot 5 felé öntöttem, és értelemszerűen kiszámoltam az 1 adagra vonatkozó értékeket.:-D

2011. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyet enni de nem néztem még eddig a kalóriát biztos hogy nincs benne sok ha így készíted.
2011. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A napra vonatkozó kérdés a kilencven napos diétára vonatkozik. Kicsit ötvözöm a kettőt. Nem szigorúan ,de azért nézem a kalóriákat is. :) A 90 napos miatt : Fehérje vagy szénhidrát napon? Na hmm? :P Bár lehet mindegy is ,mert amúgy is csak ritkán csinálnék ilyet.

2011. okt. 22. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:

...

puding por= keményítő (szénhidrát) + ízesítő és színért felelős anyagok.

tej= víz, cukor, zsírok, vitaminok + ásványi anyagok.

2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* tejben még fehérje is van, fontos.
2011. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fehérje nap szerintem, mert a keményítős nap az a krumplis, a fehérjéket pedig szénhidráttal is ajánlja, úgyhogy akkor mehet a fehérje napon, a joghurttal, madártejjel stb. egy kategóriába.
2011. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!