Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vacsoráztam későn? Ja és...

Nem vacsoráztam későn? Ja és baj, hogy nem zsírszegény túrót ettem?

Figyelt kérdés
Ma kicsit később indultam el a konditerembe, és 7-kor vacsoráztam, de nem fogok túl korán lefeküdni.Egyébként egy almát és 15 dkg túrót ettem, sajnos csak félzsíros volt a boltban, semmilyen rendes vacsorát nem találtam, ezért kénytelen voltam megvenni.
2011. máj. 12. 19:09
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
nem baj mert a túró lassú felszívódású fehérje,az h félzsíros sem akkora gond.
2011. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

túróból én is félzsírosat eszek, mivel ahova járok vásárolni, csak olyat lehet kapni, és nem fogok egyetlen zsírszegény túróért külön a város másik végébe utazni. szal ez szerintem nem gond.

evésnél meg gondolom ezt a hülye 6 után nem eszek elvet követed, de könyörgöm, ha kondizol, és még későn is fekszel le, akkor inkább lefekvés előtt 2-3 órával legyen az utolsó étkezés!

2011. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dehogy baj

én is minid félzsírosat eszek-25dkg, és hozzá 2-3alma és fogyok

2011. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!