Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hányszor lehet enni a 90...

Hányszor lehet enni a 90 napos diétában? Van uzsonna is? Azt hittem napi 3 étkezés, valaki segíthetne és mennyit tudok hetente fogyni? 10 kiló mennyi idő alatt megy le kb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 3 étkezésről írnak,és beszélnek,de oda teszik azt is hogy gyümit annyit eszel amennyit akarsz.Én nemtudtam csinálni mertén utálom a húst köretnélkül,nemszeretem a felvágottat,nem ihatok tejet,stb.
2009. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem:három hét utan kb.két kiló
2009. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha 3szor eszel!a fogyás szervezettől függ és hogy mennyi felesleg van rajtad!Pl. a barátnomon van 20 kilo plusz ratam van 8kilo, ő egy hét alatt leadott 2kilot, mozgás nélkul, és leadtam 1et mozgással:)de minimum 1kilo biztos:)
2009. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebédelj 1-2 óra körül jó sokat és vacsorázz fél 6-kor, és meglátod, hogy már nem fogod annyira kívánni este a vacsorát, ha délben sokat ettél. Igyál sok folyadékot akár teát is. De nem válogass ennyire, mert akkor nem fogod bírni a diétát, nem azt keresd amit nem szeretsz, hanem amit szeretsz. Kitartást, sikerülni fog!
2009. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!