Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet-diéta hatásos?...

Az almaecet-diéta hatásos? Kinek vált be, mennyit fogyott?

Figyelt kérdés

olyan 10-15 kilót szeretnék fogyni, szedek egyféle tablettát is, meg sport meg minden (aki azzal jönne, hogy ne zabáljak/zabáltam volna annyit, annak elárulom, gyógyszer miatt jöttek fel a kilók, és annyit eszem kb mint egy kiscsirke), ezzel egy kicsit gyorsabbá, hatásosabbá tenném. hogy, mennyit kell belőle inni, mikor, hogy hat?

akinek hatott, az milyen súlyból, mennyi idő alatt mennyit fogyott és hány centi?


előre is köszi!


2011. jún. 14. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
biztos fogyaszt, de én úgy tudom, huzamosabb ideig nem szabad, mert calcium-károsító, vagyis a beépülést akadályozza,gyengíti a csontokat
2011. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%

Mrolympia


Miért hisztek el minden hülyeséget?Nincs semmiféle csodaszer.Diétás étrend és aerob edzés(zsírégető mozgás) van,semmi több. [link]

2011. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

rohadtul nem erre vagyok kíváncsi, annyira utálom ezeket a válaszokat!!!egyfolytában jöttök a hülye dumátokkal!!!

képzeld el, nem sportolhatok, kicsit sem erőltethetem meg magam, nyitott szívvel születtem, és orvosi utasításra nem szabad!!!!!!receptről szedem a gyógyszert is!!!!úgyhogy ne okoskodj, mert nagyon csúnyát fogok mondani!!!!honnan tudjátok, hogy kinek mi a baja, miért nem a sporttal próbálkozik????????????????????????????


BUNKÓÓÓÓ!!!!!!

2011. jún. 14. 16:09
 4/22 A kérdező kommentje:
és van más út is!!!!!!!!amit receptre írtak fel gyógyszer, nekem igenis hat!!!! ne legyél már ilyen okos, ba**ki!!!!
2011. jún. 14. 16:10
 5/22 anonim válasza:
16%

Mrolympia


Sajnálom de akkor 1 grammot sem fogsz fogyni.És szerintem 1 testépítő diétájában nem kéne kételkedni,hisz ők a színpadon 3%-os testzsírral állnak halálközeli állapotban.A séta pedig nem hiszem hogy erőltetett mozgás lenne.

2011. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

képzeld, amit felírtak gyógyszert, avval fogyok, csak szeretném meggyorsítani kicsit. 85 kiló helyett ma csak 73 vagy, de ez még mindig sok a 160cm-hez.


és lécci, A KÉRDÉSRE KÉRNÉK VÁLASZT!

2011. jún. 14. 16:43
 7/22 anonim ***** válasza:

rengeteg féle méreg van ami akadályozza a test működését, felszívódás. esetleg a koplalással is lehet fogyni. ezek halállal végződnek.


normálisan írták: aerob mozgás, és főleg kalóriadeficites étrend. ha meg olyan szerencsés vagy hogy alig eszel és mégis "zsírosodsz" akkor oszd meg a tudást afrikában rászorulna néhány ember.


orvosoknak meg sokszor nincs igazuk.. mondjuk.. én még ha kockázatos is lenne akkor is edzenék. betegség mellet. nem mintha nem lenne kockázat az én edzésemben.. vizsgaidőszak elején majdnem nyakunkat törtük egy dobásnál.. és?

2011. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

érzem is, ha megerőltetem magam, hogy szorít a szívem, fáj, és azért meghalni nem szeretnék a szebb alak miatt


ha elolvastad volna, látnád, hogy egy gyógyszer miatt híztam meg

2011. jún. 14. 16:51
 9/22 anonim ***** válasza:

az ecetről meg: élelmiszermérnök képzésen olyat az életben nem tanítottak még, hogy bármilyen ecet (ecetsav) normális kajálás mellett bármi fogyást okozna :) a szervezet energianyerésre használ fel zsírt.

gyógyszerrel meg lehet fogyni, mint írtam mérgek rossz hatással vannak a testünkre. gondolom innen jön a méreg szó. egy gyógyszer pedig pontosan az :)

2011. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

De jó, hogy arra Halászi tok, amit kérdeztem....


Na akkor meg egyszer

TAPASZTALATOKAT szeretnek olyanoktól, akik PROBALTAK!!!!!!!!!!!

2011. jún. 14. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!