Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Túl sok a gyomorsavam mit tegyek?

Túl sok a gyomorsavam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első gyümölcsnapig jutottam csak el, mert szörnyen rosszul lettem már a nap elején. A víznapba bele sem merek gondolni:S

Tudtok valami megoldást? Valamit amit lehet enni/tenni ez ellen a 90 napos diéta alatt?

(laktóz érzékeny vagyok, úgyhogy a tejes megoldások nem játszanak:S)


2011. okt. 28. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetedben a 90 napos egyszerűen felejtős. Keress olyan diétát, amiben a kiegyensúlyozott étkezésre helyezed a hangsúlyt. És egyél sok hüvelyes meg keresztes virágú zöldséget, azok jót tesznek a savas gyomornak.
2011. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Salvus víz és paleolit étrend. A diéták felejtősek.
2011. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 28. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:

"Salvus víz és paleolit étrend. A diéták felejtősek."

ugye ez nem csak nekem tűnik önellentmondásnak, ha belegondolunk, hogy a diéta szó is étrendet jelent?


Kérdező, 90 napos? :D most viccelsz? de legalább ne írjál ki ilyen kérdést.. 100x (és többször) leírták/tuk hogy sza.r, hogy egészségtelen stb. és akkor itt a kérdésed, hogy nem bírja a gyomrod..

érdekes, azt egy edzőtársam sem írja ki gyakorira, hogy ha gyomron rúgom attól fáj a gyomra.. a 90 napos förtelem ugyan ennyire evidens, hogy kellemetlen hatásai lesznek.

egyébként egyél normálisan, napi 5-6 étkezés, szükséges fehérjét, zsírokat, minőségi CH-t vidd be, és jó pár problémával kevesebb lesz.

2011. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

100 féle internetes oldal van a 90 napos diétáról, van ahol azt olvasni, hogy kimondottan egészséges. Van aki azt mondja egyenesen egészségtelen. Most higgy valamelyiknek. Sajnos nem vagyok táplálkozás szakértő, sem orvos. Az elmondások alapján kell mérlegelnem, hogy elfogadom e valamelyik nézetet.


Az én gyomrom nem konkrétan a 90 napos diétától fáj.

2011. okt. 28. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:

"100 féle internetes oldal van a 90 napos diétáról, van ahol azt olvasni, hogy kimondottan egészséges"

ezt komolyan nem tudom elhinni, hogy 2011-ben, Magyarországon, Európa közepében komolyan le lehet írni teljes komolysággal -.-

2011. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és negyedszer is leírom, a fontossága miatt: komolyan?
2011. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek teljesen egészséges a gyomra, annak nem okoz gondot a 90 napos. Még az sem kizárt, hogy számukra egészséges. De akinek - pl. a kérdezőnek - gyomorpanaszai vannak, annak eléggé nyilvánvaló, hogy nem ajánlott. Nem olyan bonyolult ez :)
2011. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 napon át a legsza.rabb szénhidrátokat ajánlja fogyasztásra a 90 napos, mennyiségi korlátozás nélkül, míg fehérjét 4 naponta egyszer ajánl fogyasztásra. ez lehet "egészséges" egy afrikai éhezőnek, mert nem hal éhen hiszen legalább eszik valamit, de egy eddig egészséges ember számára igen megviselő dolog. az ugráló vércukorszint a finomított szénhidrátok miatt, a szervezet számára nélkülözhetetlen esszenciális aminosavak megvonása mind mind betegségek kialakulásához vezet.
2011. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hagyd el a kávét, meglátod azonnal rendeződni fog a gyomorsavad.

Más. 2 dl vízben old fel 1 evőkanál szódabikarbónát. Na ettől azonnal rendbe jön a gyomrod.

2011. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!