Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » "Fel lehet-e cserélni a...

"Fel lehet-e cserélni a napokat? Nem. A sorrend tulajdonképpen mindegy, de nem felcserélhetők a napok. " Ez a mindmegette. Hu-ról van. Csak nekem tűnik értelmetlennek? Amúgy tapasztalatok a 90 naposról? Negazív, pozitív minden jöhet.

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma tartok a 87.napon,s nekem nincsenek negativ tapasztalataim!amúgy nem értem,mire gondolsz?

ÉN közel 10 kg fogytam ennyi idő alatt,de én "csak 66.5kg" ról indultam,tehát nem volt olyan sok a feleslegem!Én elégedett vagyok ezzel a fogyással is,sőt,mondhatnám,várakozáson felüli szomomra!

Nekem jól teljesithető volt a diéta menete,mindent betartottam!Én elégedett vagyok a diétával és magammal is,hogy mindjéárt sikerül végig csinálnom!A barátaim,ismerőseim sokat segitettek,biztattak és az eredményem láttán is dicsérnek!

2009. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 82röl indultam januárba,a diétával lefogytam 65re. Azután kértem a dietetikustól étrendet,mellette mozogotam,és még lement 3kiló :) Szóval, most vagyok 61-62 kiló,és ez nagyon jó eredmény ahoz képest,hogy Januárban még igen csak 82-83 kiló voltam:)
2009. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!