Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Öt napja kezdtem, azóta fáj a...

Öt napja kezdtem, azóta fáj a fejem, folyamatosan éhes és roppant ideges vagyok. Ez így marad, vagy bizakodhatok változásban?

Figyelt kérdés
2007. júl. 21. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájásod inkább a meleg miatt lehet, semmiképp az étkezéstől! Az idegesség pedig attól függ milyenné teszed a napod, ennek sincs köze az ételhez. Az éhség pedig elhatározás kérdése. Ez az egész az agyadban és nem a hasadban dől el. Ha elég nagy az önbizalmad, a bátorságod, és az erőd, akkor nem leszel éhes, hisz a fejedben kell eldöntened mi elegendő a szervezetednek. S a diétában előírt ételmennyiség igen is elegendő. Tehát kicsit kontroláld az agyad, és minden rendben lesz. Minden tőled függ! Hajrá!
2007. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom szerint:minden diéta elején előfordulhat fejfájás,szédülés gyengeség érzés.A folyamatos folyadék utánpótlással mindezt megelőzheted,ha napi 1,5-2liter buborékmentes ásványvizet iszol.Ez csökkenti az éhségérzetet,és segít kimosni a szervezetből a méreganyagokat.A többiben egyetértek az előttem szólóval
2007. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!