Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne akarjak...

Mit tegyek, hogy ne akarjak folyamatosan nassolni?

Figyelt kérdés
Belekezdtem egy kiadós alakformálásba, a fogyás nem cél, de próbálom magam leszoktatni az egészségtelen kajákról. Ha nem is vagyok éhes, akkor is ehetnékem van, nassolni szeretnék. Mit csináljak?
2011. okt. 14. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én akkor akarok nassolni, ha unatkozom. Találj mgadnak valami elfoglaltságot, ha otthon vagy akkor is csinálj valamit. A lényeg: kösd le a saját figyelmedet valamivel, ami érdekesebb mint a kaja!
2011. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én is unatkozásból vagy stressztől nassolok.

tényleg jó ha valami mással lekötöd magad vagy ha legalább valami egészségeset eszel.pl. alma vagy saláta.

2011. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már a boltba sem veszem meg és akkor nem fenyeget a veszély hogy otthon nassolok.Mivel naponta 5x kajálok nemnagyon jön elő az éhségérzet sem és úgy könnyebb megállni.
2011. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cigaretta, feles.
2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pereld be az élelmiszeripart, vagy a társadalmat.. a modern kort, vagy akit hibáztatni akarsz mert ilyen "jólét" lett, hogy az embert rászoktatták a szemét evésre (holott a desznónak már moslékot nem lehet adni :D ez azért nem semmi).

de tényleg, foglald le magad akár ezzel, mint írták ne vedd meg boltban, legyél tudatosabb, igyál több jó pálinkát nassolás helyett.. menj le küzdősportolni, ha vérszomjasabb vagy akkor harcművészkedni, el lehet tölteni az időt úgy hogy örülsz ha van egy kis időd kajálni, nem hogy nassolni..

2011. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sportolj!

Már az is segít, hogyha megcsinálsz egy 40-45 perces alakformáló DVD-t :) komolyan:D

utána abszolút nem lesz ehetnéked:D

2011. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rágógumi !
2011. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a rágógumi gyakran emésztési ingert kelt, lehet amíg mentolos a szád nem kívánsz enni, de elvileg fél óra múlva elég nagy éhség jöhet rá az emberre.
2011. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!