Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan aki 82-84...

Van itt olyan aki 82-84 kilóval kezdte a diétát?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mennyit fogytatok,mennyi idö alatt,mit sportoltatok,mit ettetek(: Köszi a válaszokat elöre is!
2009. máj. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

89-ről indultam most 85-86 körül vagyok(2 és fél hét alatt).

Kicsit hosszú lenne leírni hogy én mit csinálok, de megmutatom az utat. Ha ezt elolvasod és megérted és lesz kitartásod továbbá nem csábít el valami buta sztárdiéta akkor ennél jobb nincsen: [link]

Nem kell megijedni hogy testépítő oldal, ők is emberek és ami nekik megy az neked is. Amúgy én eszerint fogyok és nálam is működik. 2-3szor olvasd végig eztán egy kalóriatáblázat + némi számolgatás és hajrá!

Ha valami nem lenne kristálytiszta akkor írj és segítek.

2009. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pár éve lefogytam 85-ről, most 77 vagyok, és még 10-et akarok. de nem ezzel :)..

A lényege a mondókámnak, hogy mással is sikerülhet

2009. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet mással is fogyni, de...

Itt tényleg a zsírt bontod, nem az izomzatot, és semmi egészségtelen nincsen benne, gyakorlatilag akármeddig folytatható és némileg átalakítva szintentartásra is alkalmas.

Ha tisztán zsírból egészségesen akarsz fogyni akkor ez biztos jó. Létezik más is, de én ennél jobbat még nem láttam. Ha ez bejön az átlagembertől a profi sportolóig akkor minek mást keresni? :D

2009. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 85 kilóról kezdtem amikor elkezdtem járni edzőterembe. A barátomtól kaptam ilyen tablettákat, meg koxport, hogy ezt egyem meg mert milyen erős leszek tőle. Hát erős is lettem viszont cserébe 95 kiló lettem tehát nem sikerült a diéta!! Úgyhogy te is vigyázz mert ugyanúgy ettem mint eddig csak a sport miatt nőtt a súlyom is. :(
2009. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A barátomtól kaptam ilyen tablettákat, meg koxport, hogy ezt egyem meg mert milyen erős leszek tőle."


Ezt ugye csak viccnek írtad?

Lerí az egészről hogy kamu!

Normál kaja mellett +10kiló? Persze én meg a pápa vagyok...

Ha meg csak úgy látatlaba beszedsz mindent amit a kezedbe adnak.. No comment...

2009. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!