Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétára ki, hogyan...

A 90 napos diétára ki, hogyan készült?

Figyelt kérdés
Pl bevásároltatok előtte,mit érdemes rendszeresen vásárolni?
2009. máj. 10. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tojást, sajtot, túrót joghurtot, kefírt, salátamixet, zöldségeket (paradicsom, paprika, uborka), gyümölcsöket (alma, banán, barack, körte), csirkemell filét, felvágottakat, WASA-t kenyér helyett, alacsony ch-jú vajkrémet, energiaitalt, izotóniás italt, durumtésztát.


Megjegyzem a fentiek bőven jók egy sima diétához is, de sok sikert kívánok a 90 naposhoz.

2009. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. máj. 10. 22:59
 3/8 anonim válasza:
72%
Sehogy . Necsináld mert rossz.
2009. máj. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz! Nagyon sok ismerősöm fogyott tőle és nem az izmaiból,mert megcsinálta a testzsírszázalékmérést.Ez a diéta a testkontrollon alapszik az pedig bebizonyították,hogy jó és nem egészségtelen.
2009. máj. 11. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond már,miért lenne rossz?Azért mert a szervezet 4naponta jut fehérjéhez?Ugyan. És aza sok Tinédzser aki egésznap, a TV-számítógép előtt ül, 2liter kólával a kezébe, két csomag Chipsel.az nem rossz?Egyébként, nem téged akarlak oltani... vagy valami.Ezt mondom,azoknak is akik mind a 90napos ellen vannak.Mivel rosszabb eza diéta,hogy például,Natúr csirkemellet,Zöldséget,Gyümölcsöt,Kefírt,Főzelékeket, eszel, annál hogy egésznap degeszre eszed magad, Pörköltel tésztával,stb... Eza diéta legalább megtanít arra,hogy tudd mennyi az elég! 2hete csinálom,és 4kilót fogytam.Ez idáig teljesen normális.És mondok valamit,egyáltalán nem éhezek,tegnap Fehérjenapon ettem Csirkemellt sajtosan.Vacsorára csak csirkemellt.Vagy például,én úgy vészelem át a gyümölcsnapot,hogy 100%os narancslébe(Amit én csinálok)Vagdosom banánt,majd össze turmixolom.És lehűtöm.Vagy lehet,simán gyümölcslevest,DE! semmi izesítövel,csak gyümölcs.Mi ebben a rossz?Sok szervezet,amúgy sem jut,még hetente sem Fehérjéhez!!!!Kóros elhízásokról ezért van szó mindennap,senki sem annyit eszik amennyit a szervezete fel is bír használni,ha ez így lenne nem menne plusszba!Tehát, eza 3hónap alatt,pedig igencsak lehet fogyni, 15-20 kilót. És ez még nem is olyan drasztikus!Mert ha megnézzük kicsit jobban,havonta 5kiló nem kevés,és nem is sok,Pont jó!Azután betartsuk a reggeli gyümölcs mókát,figyelünk az adagokra,nem eszünk zsíros dolgokat.(Például én mostmár a rántott,sülthúst mindig salátával fogom enni)Nem jönnek vissza a kilók!Édesanyám,81el kezdte,elsö hónapban fogyott is 8kilót,aztán lelassult.. A végén már 63kiló volt.Azóta egézségesen él,és mondjak valamit?Nem tartotta be azt h reggelire csak gyümölcs,a diéta után.És ennek már 2éve,egy dekát nem hízott vissza,igaz a régi életviteléhez sem tért vissza,sportol rendszeresen.Azóta mindig 63-65kiló között van.Ami az Ö 176cm-éhez normális!! ennyit a rossz akarókrol.



Hogy a kérdezönek is válaszoljak,szerintem vegyél sok gyümölcsöt :)(Inkább több legyen,mint kevesebb:D) Natúr húsokat,olivaolajat,tejfölt,kefírt,tejet,tojást,kukoricát,rizst,durum tésztát,krumplit,sok ásványvízet,zöldségeket(paradicsom,paprika,uborka,zeller..stb)



Az ilyen emberekkel,akik pedig leakarnak beszélni róla,Ne foglalkozz!!

Sok sikert :D

2009. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy ez a diéta egyáltalán nem egészségtelen(ebb),mint a mértéktelen össze vissza evés,sőt én szívbeteg vagyok és az ORVOSOM JAVASOLTA a szétválasztós diétát.A plussz 20 kilóm sokkal veszélyesebb,mint ez a diéta.A gyümölcsnappal nincs bajom,sokkal inkább a szénhidrát nappal.Meg aztán szeretném tudni vannak-e olyan dolgok amit érdemes beszerezni,hogy legyen mihez nyúlni,ha szüksék van rá.
2009. máj. 13. 19:58
 7/8 anonim válasza:

A legfontosabb hogy legyen aki támogat! Ahogy mennek a kilók és egyre jobban érzed magad biztoskárpótol pár hiányzó ételed!

Igaz még csak 3 hétnél tartok, és kevés pénzünk van, de igyekszek betartani a diétát!

Amikor olvasgatok itt sokszor megerősítenek a válaszok olykor a kérdések is és bátorkodom már a tapasztalataimról is írni!

Én is a szép példák miatt kezdtem ezt a kúrát... és ami a legfontosabb látom a hatást a családi menükben... egyre több a zöldség és én is bebe lopok a menükbe a napjaimnak megfelelően!


Ami a bevásárlást illeti: szárított gyümi, dió, mandula, mogyoró az "imádott" gyüminapokra tartalékba.... (egy-egy csomag sokáig elég lehet a gyümölcssalikhoz...)

bab, lencse, borsó a keményítő napokra ezek elállnak, ha nincs zöldkeményítő...

Rizs sem árt

Mustár, oliva olaj... keményítő (krumplival sokszor helyettesíthető) sűrített paradicsom...


Hátha segítettem!


... és az én orvosom se nevetett ki amikor megkerestem, és nagyon örült, hogy nem valami gyógyszertől várom a fogyást!

2009. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ettől az orvostól is elvenném a diplomát asszem... aztán kiküldeném valahova a permafrost környékére házalapot ásni facsákánnyal...
2009. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!