Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miket szabad ennie azoknak...

Miket szabad ennie azoknak akiket az orvos fogott diétára?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázni szeretnék csak egy vírusos hasmenéssel kerültem dokihoz aki azt mondta hogy pár napig diétára kell fognom magam!!
2010. máj. 22. 08:56
 1/6 anonim válasza:
54%

keress fel egy dietetikust


mellesleg, könnyen emészthetőkre gondolj, mint a főtt csirkehús krumplipürével, paradicsommártással

2010. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Tejet és tejfélét semmi képpen.Krumpli,répa,keksz,tea
2010. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
59%

Már ne is haragudj, nem értem a dolgot...

Ha egy orvos diétát javasol, lehetetlennek tartom, hogy ne adjon meg néhánt alapvető direktívát!

Pl. hogy ne egyél nyers főzeléket ill. gyümölcsöt, hogy ne igyál tejet, és hogy mik jók a hasmenés elmulasztására... (Rizs, almakompót, répalé, stb.)

Vagy csak ellenőrizni akarod a doki hozzáállását?

2010. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok én semmit ellenőrizni!!!Csak érdekelne hogy milyen ételeket szabad fogyasztani mert ő semmit sem mondott én meg a nagy idegtől nem is kérdeztem rá hogy miket ehetek!!
2010. máj. 22. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

"főtt csirkehús krumplipürével, paradicsommártással"


Ne adj tanácsot, ha nem tudod, miroől beszélsz, mégha a jóindulat vezet is!

A paradicsom, akár nyersen, akár levesként, akár mártásnak elkészítve a legszigorúbban tilos! A paradicsom kimondottan székrekedés ellen ajánlott, mint a narancslé, vagy a spenót, például...

2010. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. máj. 26. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!