Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem eszek tul sokat/keveset?

Nem eszek tul sokat/keveset?

Figyelt kérdés

tegnap kezdtem,feherjenap hiven ettem csirkemellt,délután kefírt,vacsira tojást.

ma keményítönapom van, ettem sült krumplit,ketchuppal délben,elöbb egy kevés paradicsomos káposztát,krumplival sürítve.és vacsira eszem kukoricát.ez így jó lesz?Segitsetek,nem igazán tudom... és akk ez nem baj h nem ugyanazt eszem mint ebédre?jaés, nem eszem túl sokat,vagy épp ellenkezöleg??


2009. máj. 11. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sült krumpliban mi a keményítő??? A ketchup is cukor az egész... én nem minden cukor keményítő!!!!
2009. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a krumpli az keményítő.. nem? :s a ketchup meg én úgy olvastam,hogy mindennap ehető(kivéve gyümölcsnap) akkor most tényleg fogyaszható vagy nem?:s
2009. máj. 11. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal hatásosabb lenne a diétád, ha sültkrumpli helyett laskát, spagettit, FŐTT burgonyát, rizset ennél. A sültkrumpli tele van olajjal, olyan mintha chipset ennél. A ketchup meg lehet hogy megengedett, de cukor az egész, egyél inkább egy paradicsomot. Annak zsírégető gatása van, vagy savanyú uborkát!
2009. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sültburgi helyett inkáb párolt zöldségeket vagy főzelékeket egyél!Egéségesebb meg laktatóbb is!
2009. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!