Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat, keveset vagy pont...

Sokat, keveset vagy pont eleget ettem ma?

Figyelt kérdés

Ma ettem:

3 szilvásgombóc cukor nélkül

1 tál csokis és mézes müzli keverve + sok tej

1 kicsi túrórudi

1 teljes kiőrlésű 7 magvas minibagett vékonyan megkenve Flóra margarinnal és mellé 7 retek

1,5l víz

1 bögre kakaó


18 éves vagyok 160cm és 54kg (50 szeretnék lenni)


2011. júl. 6. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mit mozogtál?
2011. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

félóra fenékfeszesítő torna szivacson. sajnos csak ennyi.


egyébként tegnap futottam fél órát, ma nem futok csak holnap (kétnaponta szoktam).

2011. júl. 6. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
hús? zöldség? fehérje?
2011. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nincs zöldség meg gyümölcs, ugyanakkor szerintem sok a szénhidrát. A müzli rését kihagynám, ezek a csokis-mézes müzlik tele vannak kalóriával (és hozzáadott cukorral), egyél helyette olyat, amiben teljes kiőrlésű gabona van, és nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Én egy kis pohár gyümölcsös Vitalist szoktam néha enni kb. dl tejjel, ha nagyon megkívánom, és csak délelőtt. A szilvás gombóc édesítővel volt, és teljes kiőrlésű liszttel? Mert ha nem, akkor az sem túl jó, bár reggel talán belefér. Az összeállításból azt veszem ki, hogy a bagettes kaja az volt az ebéd. Reggelire tökéletes lenne, de ebédre... nem tudom. A túrórudi megint cukros.

Szóval nem lenne rossz, csak több zöldség/gyümölcs kellene (amit ilyenkor nyáron nem nehéz megoldani, hál' Istennek:D), Kevesebb cukor/szénhidrát.

Mellesleg attól is függ, hogy mennyit mozogsz. Ha mondjuk este futsz vagy biciklizel (vagy más aerob edzés) egy-másfél órát, akkor belefér, ha nem mozogsz, úgy húzósabb.

2011. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

vega vagyok, húst nem eszek

fehérje: túró, tej, magvak a minibagettből

zöldség: retek

2011. júl. 6. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nem a kérdésre lesz válasz, hanem az egyik kommentedre amiben írtad, hogy vega vagy. Halat sem szoktál enni esetleg, mármint alkalmakkor? Esetleg néha ehetnél. Az nem hizlal.
2011. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keveset ettél de sz@art!
2011. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

17:45-ós vagyok, szintén vega:)

Nem eszek se halat, se húst, semmi olyat, amiért leöltek egy állatot. Figyu. Naponta fél liter zsírszegény tejnél ne nagyon igyál többet (én házi tejet iszom fele tej/fele víz arányban). Beiktathatsz vacsorára/tízóraira valami joghurtot (például ebben a nagy melegben málnába apríthatsz gyümit, és berakhatod a fagyasztóba, ilyesmi), vagy túrókrémet, szintén gyümölccsel. Margarin helyett is rakhatsz a kenyérre például tojáskrémet (azt nem írtad, hogy azt sem eszel), körözötet, stb. Sajtot is ehetsz egy-egy alkalommal.

2011. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát lehet nem sok de hogy nem is diétás az is biztos. ennyi édességet én nem eszek, pedig nekem nem kell fogynom csak figyelek a kajálásra. ha fogyni akarsz pont ezeket a kajákat kéne kerülni. kevesebb szénhidrát és sokkal több fehérje.
2011. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
De amúgy nem sajnáljátok a növényeket mert elvileg azok is érző lények..Én meg kajak növényvega leszek:D De akk még kenyeret se ehetek mert lsizt az meg búza az meg növény:S
2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!